Michael Saylor, Microstrategy’nin Bitcoin’deki yol haritasını açıkladı!

Bitcoin michael saylor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin boğası Michael Saylor, Microstrategy hissedarlarına gönderilen bir mektupta şirketin Bitcoin’e ilişkin yol haritasını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Michael Saylor, Microstrategy’nin Bitcoin’deki yol haritasını açıkladı!

İş zekası, mobil yazılım ve bulut tabanlı hizmetler sağlayan bir Amerikan şirketi olan Microstrategy, Bitcoin’e yaptığı yatırımlarla biliniyor. Teknolojik dönüşümlerin merkezinden bulunan şirketin CEO’su Michael Saylor, bilindiği gibi tam bir Bitcoin boğası.

Saylor, perşembe günü MicroStrategy hissedarlarına gönderilen bir mektupta şirketin Bitcoin’e ilişkin yol haritasını açıkladı. Ünlü yatırımcı Bitcoin’e yatırım yapmaya devam edeceklerini ve daha fazla Bitcoin alacaklarını ifade etti.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Michael Saylor, şimdiye kadar izledikleri Bitcoin stratejisinin kendileri için oldukça iyi olduğunu ve bu yatırım konusunda başarılı olduklarını vurguladı. 2020 yılından beri Bitcoin alımı yapan şirketin 129,218 Bitcoin’i bulunuyor.

bitcoin

 

“inovasyonun kurumsal DNA’mızda var” diyerek şirketin özetini yapan Saylor, MicroStrategy’nin 1980’lerde veri madenciliği yazılımına öncülük ettiğini, 1990’larda web devriminin başlarında olduğunu ve 2000’lerde mobil analitiği ve bulut tabanlı analitiği benimsediğini belirtti.


İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

MicroStrategy, yan kuruluşlarıyla birlikte şu anda bilançosunda 129.218 bitcoin bulunduruyor ve toplam satın alma maliyeti Bitcoin başına ortalama 30.700 dolar.

Geçen perşembe günü Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood ile Miami 2022 Bitcoin konferansında düzenlenen bir panelde konuşan Saylor, Bitcoin için her zamankinden daha iyimser olduğunu vurguladı. Panelde 2030 yılına kadar Bitcoin’in 1 milyon dolar olacağını tahmin eden Cathie Wood’un tahminine katıldığını ifade eden Saylor, şirketin bitcoin stratejisini, kurumsal müşteri tabanının büyümesini artıracak bir yol olarak gördüklerini vurguladı.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 40,493 dolardan işlem görüyor. BTC’nin şuandaki toplam değeri 769 milyar dolar. Lider kripto para birimi bu değer ile 1,883 trilyon dolarlık toplam kripto piyasasının %40,9’unu domine ediyor. BTC, son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm sergilerken 40,000 dolarlık kritik destek noktasını korumaya çalışıyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Michael Saylor, Microstrategy’nin Bitcoin’deki yol haritasını açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.