1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Microstrategy tahvil satışını tamamladı, şimdi kripto piyasasında bütün gözler Saylorbot’ta!

Microstrategy tahvil satışını tamamladı, şimdi kripto piyasasında bütün gözler Saylorbot’ta!

Microstrategy tahvil satışını tamamladı, şimdi kripto piyasasında bütün gözler Saylorbot’ta!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Microstrategy bugün Bitcoin tahvil satışını sonlandırdı. Mihael Saylor satın almaya başlayacak. Şimdi gözler Saylor Bot’un hareketlerine çevrilmiş durumda.

Microstrategy tahvil satışını tamamladı, şimdi kripto piyasasında bütün gözler Saylorbot’ta!

Microstrategy Bitcoin alımı için kullanılacak tahvil satışını bugün bitirdi. Şirketin 488 milyon dolar topladığı aktarıldı.

Microstrategy BTC alımına başladığı takdirde, alımı gerçekleştirecek olan Saylorbot’un saniyede 2,000 dolar değerinde Bitcoin alması bekleniyor. Satın alma işleminin, aralıklarla 10 gün süreceği düşünülüyor.

Satın alma işlemleri, Coinbase Prime üzerinden gerçekleşecek. Eğer geçmişte olduğu gibi bu sefer de Saylorbot vasıtasıyla alım yapılırsa, yatırımcıların botu tespit etmesi mümkün olabilir. Alttaki resimde Aralık 2020 tarihinde Saylorbot’un alım yaptığı görülüyor.

 

Saylorbot, Dec 2020
Saylorbot, Aralık 2020

 

Yatırımcıların Saylorbot’u tespit ederek ekran görüntüsü göndermesi sosyal medyada da ilgiliye takip edilecektir. Bilindiği gibi Microstrategy Aralık ayında ilk alımını yaptıktan sonra, Şubat ayında ikinci bir alım gerçekleştirmiş ve şimdi de üçüncü alımı işin yine tahvil satışı yapmıştır.

Bitcoin fiyatı artar mı?

760 milyar dolarlık piyasa içerisinde yarım milyar doların pek de önemi olmazmış gibi düşünebilirsiniz. Ancak bu durum, piyasanın satın alma işlemini önceden bildiği çok ender anlardan biridir.

Bu nedenle, Bitcoin’de bir miktar fiyat artışı beklemek hiç de yanlış olmayacaktır. Ayrıca satış yapmayı düşünen pek çok yatırımcı da Saylorbot alımlarının başlamasını ya da tamamlanmasını beklemek isteyebilir.

 

 

 

Canlı BTC fiyatı: $ 23,365.26

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: