1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Microstrategy en kritik Bitcoin seviyesini açıkladı

Microstrategy en kritik Bitcoin seviyesini açıkladı

Microstrategy en kritik Bitcoin seviyesini açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MicroStrategy, 205 milyon dolarlık Bitcoin alım kredisi kullandı. Şirket, likidite öncesi BTC için en düşük fiyat seviyesini açıkladı.

Microstrategy en kritik Bitcoin seviyesini açıkladı

Kripto para piyasasının en dikkat çeken kurumsal yatırımcılarından MicroStrategy Mart ayı içerisinde Silvergate Bankası ile Bitcoin alımı yapabilmek için 205 milyon dolarlık bir kredi anlaşması yaptı. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, BTC’nin 3500 dolar seviyelerine düşmediği sürece, şirketin pozisyonunu koruyabilmek için daha fazla krediye ihtiyaç duymadığını düşünüyor. Business intelligence şirketi, toplam olarak 115.109 BTC tutmaya devam ediyor.

MicroStrategy CFO’su Pone Le’nin son yaptığı yoruma göre BTC’nin 21.000 dolar seviyesi altına düşmesi durumunda şirket kullandığı kredilerinden marj çağrısı alabilir. Böyle bir durum, şirketin daha fazla borçlanarak BTC satın almasına ya da BTC satma seçeneğini kullanmasına yol açabilir. Ancak CEO Michael Saylor şirketinin BTC satma konusunda bir planının olmadığını ifade ediyor.

Yatırımcılar gelen son tweetleri, MicroStrategy’nin BTC düşüşünü süspanse edebilecek likiditesinin bulunduğu yönde yorumluyor.

MicroStrategy son olarak başlattığı 401(k) projesi kapsamında çalışanlarının Bitcoin’e yatırım yapabileceklerini duyurmuştu.

 

İlgili: Michael Saylor: Karşınıza hayatta bir kez çıkacak fırsat..

Canlı BTC fiyatı: $ 27,054.25

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.