1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Michaël van de Poppe’a göre bu altcoinler %200 ralliye hazırlanıyor!

Michaël van de Poppe’a göre bu altcoinler %200 ralliye hazırlanıyor!

Michaël van de Poppe’a göre bu altcoinler %200 ralliye hazırlanıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasındaki yükseliş yatırımcıların gözünü piyasaya yeniden çevirdi. Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe’a göre bu altcoinler %200 ralliye hazırlanıyor!

Michaël van de Poppe’a göre bu altcoinler %200 ralliye hazırlanıyor!

Kripto para piyasası son bir ayın en yüksek değerlerini kaydediyor. Haftanın son iş gününde piyasa tablosu genel olarak yeşil görünümde. Geçtiğimiz hafta Ethereum’un öncülük ettiği ralli devam ediyor.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Ether, son bir ayda %70’ten fazla değer kazanırken kripto piyasasının toplam değeri yeniden 1 trilyon doların üzerine çıktı. Coinmarketcap verilerine göre piyasanın değeri şu anda 1,104 trilyon dolar. Piyasaya yönelim devam ederken ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, kişisel Twitter sayfasından ralliye hazırlanan altcoinleri açıkladı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Van de Poppe, 619.600 Twitter takipçisine yatırımcıların Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Chainlink (LINK) gibi tokenler için büyük getiriler görebileceğini söylüyor.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

 

“Bütün piyasa yoğun bir şekilde hareket etmeye hazır görünüyor. Birçok altcoin ve Bitcoin, 50 Günlük Hareketli Ortalamanın üzerine çıktı. Bitcoin 200 Haftalık Hareketli Ortalamanın üzerine çıktı. Bana bu altcoinlerde %100-200 oranında bir devam görecek gibi görünüyor.”

Poppe, Ethereum rakibi akıllı sözleşme platformu AVAX’ın 41 dolarlık değere yükselebileceğini öngörüyor. Avalanche (AVAX), 24,45 dolardan işlem görüyor.

Michaël van de Poppe’a göre bu altcoinler %200 ralliye hazırlanıyor!

 

İlgili: AVAX fiyat tahmini

“Altcoinler buradan %100-200 daha koşmaya hazır. AVAX tarafında Daha önce 50 Günlük MA üzerinde kırıldı, tekrar test satın alma baskısını doğruladı. Hızlanma, önceki tüm yüksek seviyelerle birlikte 26 doların üzerinde gerçekleşiyor. Mümkün olan hedefler, 37-41 dolar”

 

Poppe ayrıca şu anda 43,31 dolardan işlem gören Solana’nın yaklaşık %94’lük bir artışla 84 dolara yükselebileceğini öngörüyor. Van de Poppe, blockchain oracle ağı hala 7,20 dolardan işlem gördüğü için Chainlink satın almanın da iyi bir zaman olduğunu söylüyor.

 

Kaynak

 

 

 

Etiketler: