1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Michaël van de Poppe bu altcoinin ayı piyasasında parladığını belirtti!

Michaël van de Poppe bu altcoinin ayı piyasasında parladığını belirtti!

Michaël van de Poppe bu altcoinin ayı piyasasında parladığını belirtti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yakından takip edilen bir analist olan Michael Van de Poppe, ayı piyasasında bir altcoinin dikkat çektiğini belirtti. Detaylar haberimizde.

Michaël van de Poppe bu altcoinin ayı piyasasında parladığını belirtti!

Kripto piyasasında yaşanan büyük çöküş devam ediyor. Bitcoin ve altcoinler için hayal kırıklığı yaşandığını söylemek yanlış olmaz. Piyasanın toplam hacmi 1 trilyon doların altına düştü ve kripto yatırımcıları piyasadan uzaklaşıyor.

İlgili: BNB coin nedir, geleceği nasıl?

Terra çöküşü sonrası yaşanan güven bunalımı ve Fed’in şahin politikaları bu yıl piyasanın görünümünü şiddetli biçimde etkiledi. Kripto paralar 2021 yılının başındaki fiyat seviyelerine geri çekildi. 3 Trilyon dolarlık hacimden büyük ölçüde uzaklaşıldı.

Yakından takip edilen bir kripto analisti olan Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasalarında devam eden bir düzeltmenin ortasında büyük bir altcoin’in benzersiz bir güç gösterdiğini söyleyerek Binance (BNB) coine dikkat çekti.

İlgili: BNB coin fiyat tahmini

614 bin takipçisine, önde gelen kripto değişim platformu Binance’in yardımcı tokeni Binance Coin’in (BNB) şu anda çekici bir piyasa yapısına sahip olan tek kripto para olduğunu söyledi.

BNB boğalarının 211 ila 215 dolar aralığında tutunursa, bir ralli başlatabileceğini söyleyen analist, potansiyel olarak BNB’nin daha yüksek seviyelere çıkabileceğini belirtti.

“BNB’de uzun vadeli bakmak istiyorsanız, burada 215 ila 216 dolar arasında sahip olduğumuz aralığa bakmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Belki biraz daha savunmacıysanız 211 dolara bakmaya başlayabilirsiniz, ancak şu anda güç gösteren tek kripto para bu.”

Analist, BNB’nin mevcut fiyatların %20 üzerine çıkabileceğini ve 256 dolarlık seviyeye ulaşabileceğinin altını çizdi.

BNB coin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 217 dolardan işlem görüyor. BNB, son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm sergiledi. Kripto paranın piyasa değeri 35 milyar dolar.

Günlük BNB coin fiyat hareketleri

Michaël van de Poppe bu altcoinin ayı piyasasında parladığını belirtti!

 

Kaynak

 

Etiketler: