1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte Bitcoin için en kötü senaryo!

İşte Bitcoin için en kötü senaryo!

İşte Bitcoin için en kötü senaryo!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Lider kripto para birimi Bitcoin yeni bir destek noktasına tutunmaya çalışıyor. Ünlü trader Tone Vays, BTC için en kötü senaryoyu açıkladı. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

İşte Bitcoin için en kötü senaryo!

Bitcoin, önemli bir destek noktası olan 20,000 doları kaybettikten sonra 19,000 dolara tutunmaya çalışıyor. Lider kripto para birimi son 18 ayın en düşük seviyelerinde gezinirken ünlü trader Tone Vays’tan Bitcoin için bir kötü senaryo daha geldi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Tecrübeli yatırımcı, Bitcoin’in 2022’nin en düşük seviyelerini görebileceği yeni bir çöküşün eşiğinde olabileceğini belirtti. Sosyal paylaşım platformu Twitter’da 120 binin üzerindeki abonesi için tahminlerini paylaşan Vays, BTC’nin 19.000 dolar seviyesine “umutsuzca” tutunmaya çalıştığı için Bitcoin’in görünümünün kasvetli olduğunu söyledi.

 “Haftalık grafik bir kez daha feci bir mum yaşıyor. Bu bir kırmızı yıldız mumu. Canavar bir ralli olmadıkça dip seviyelere yakın kapanacak.  Şu anda, bu düşüş eğilimi. Dört günlük grafik, aynı zamanda düşüş görünümü. Bu yüzden %100 nakitteyiz.”

Günlük grafiğe bakıldığında ise Vays, Bitcoin’in 19.000 dolarlık desteği kırmanın eşiğinde olduğunu ve bunun başka bir satış olayını ateşleyebileceğini söyledi. Vays’in grafiğine bakıldığında, Bitcoin’in desteğinin kırılması BTC’yi 14.500 dolar civarında götürebilir.

Bitcoin

 

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Vays’in tahmine doğru bir hareket, piyasa değerine göre en iyi kripto varlık için yaklaşık %25’lik bir düşüş anlamı taşıyor.Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 19,107 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm verdi. Son yedi gündeki değer kaybı ise %10. Kripto paranın piyasa değeri 364 milyar dolar seviyesinde. Bu değer, 864 milyar dolarlık kripto piyasasının %42,2’sini domine ettiği anlamına geliyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

İşte Bitcoin için en kötü senaryo!

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: