1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Michael van de Poppe, Bitcoin için kritik seviyeleri açıkladı!

Michael van de Poppe, Bitcoin için kritik seviyeleri açıkladı!

Michael van de Poppe, Bitcoin için kritik seviyeleri açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, kendi sosyal medya platformunda Bitcoin için yeni analizler paylaştı. Detaylar haberimizde.

Michael van de Poppe, Bitcoin için kritik seviyeleri açıkladı!

Bitcoin, haftanın son iş gününde 40,000 doların üzerinde tutunmaya çalışıyor. Lider kripto para birimi cephesinde boğalar ve ayılar kontrolü ele geçirmek için kıyasıya mücade içerisinde.

Bitcoin son 30 gün içerisinde 48,000 dolarlık fiyat etiketini gördü ancak üzerine çıkmayı başaramadı. 39,373 dolar ile nisan ayının en düşük seviyelerini kaydeden BTC, kritik seviyleri test etmeye devam ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcp verilerine göre 40,176 dolardan işlem gören Bitcoin, son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm sergiledi. Toplam değeri 763 milyar dolar olan kripto para, bu değer ile 1,870 trilyon dolarlık toplam kripto para piyasasının %40,8’ini domine ediyor.

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin Michael van de Poppe, Bitcoin için kritik seviyeleri açıkladı!

Bitcoin için son günlerde sıkça yeni tahminler duyuyoruz. Yatırımcıların ilgisinin yoğun olduğu BTC için yeni bir analizde piyasanın yakında takip ettiği bir analist olan Michael Van de Poppe’dan geldi. Poppe, amiral gemisi kripto varlığının fiyatının 38.000 doların altına düşmesi durumunda daha da düşebileceğini belirtti.

“38,000 dolara son ​​destek seviyesi diyorum. Bu bölgeyi kaybedersek, uzun tetikler vurulacak ve bu nedenle fiyat daha da düşmeye başlayacak. 29,000 dolara kadar bir düşüş görebiliriz. Ancak, bu son destek seviyesine girerken, en azından kısa vadeli bir sıçrama beklenebilir. Bu sıçrama %8 ila %10 civarında kazandırabilir.”

Bitcoin, geçtiğimiz yıl eylül ayında 30,000 dolara kadar geriledikten sonra 10 Kasım 2021’de 68,789 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Yatırımcıların gözü yeniden bu yüksek seviyelerde.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

 

Etiketler: