Michael Saylor’dan önemli Bitcoin açıklamaları! Artış devam edecek mi?

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Microstrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin alımları ve Bitcoin fiyatına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Michael Saylor’dan önemli Bitcoin açıklamaları! Artış devam edecek mi?

Bitcoin Proshares’in ETF’sinin onaylanmasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. 66,900 dolar seviyesini gören BTC, bir miktar geri çekildi ve 58,000 dolar seviyesine kadar düştü. Bu düzeltmenin etkisinden de kurtulması uzun sürmedi. Bitcoin Coin marketcap verilerine göre anlık olarak 63,500 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin

BTC’nin yükseliş dönemlerinde yoğun ilgi görmesi olağan bir durum. Dünyanın önde gelen iş yazılım şirketlerinden biri olan Microstrategy, Bitcoin’e sadece yükseliş dönemlerinde ilgi göstermiyor. Bitcoin’e uzun dönemli yaptığı yatırımlarla bilinen şirketin CEO’su Bitcoin yatırımları ve Bitcoin fiyatı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Şirketin CEO’su Michael Saylor, pazartesi günü katıldığı bir oturumda Bitcoin fiyatının yükselmeye devam edeceğini ve bu yükseliş devam ederken bazı dönemlerde dalgalanmaların olmasının normal olduğunu dile getirdi.

Ayrıca Saylor, CNBC’ye verdiği röportajda piyasa koşullarına göre kripto paralara yatırım yapmaya devam edeceklerini de belirtti. Bitcoin’in önümüzdeki 10 yılına ilişkinde değerlendirmelerde bulunan ünlü CEO BTC’nin önümüzdeki 10 yıla damga vuracağını düşünüyor.

İlgili: Bitcoin fiyatında sürpriz aksiyon!


“Bence on yıl boyunca Bitcoin, ekonomideki en güçlü ve teknik olarak en ileriye dönük değer deposu olacak”

Saylor, şirketin büyüyen Bitcoin stokunu (BTC-USD) finanse etmek için borç veya öz sermaye kullanmaya da açık olduğunu açıkladı. Şirket, yaklaşık 6,1 milyar dolar değerinde yaklaşık 101.036 Bitcoin’e sahip. Bitcoin’e yaptığı büyük yatırımlarla bilinen şirketin Nasdaq’ta MSRT kısaltması ile işlem gören hisse senedi pazartesi günkü gün içi ticaretinde 720 doların biraz üzerinde işlem gördü. MSRT, yıl başından bu yana büyük kazançlar elde etti. Ancak son birkaç aydır yatay bir seyir izliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Michael Saylor’dan önemli Bitcoin açıklamaları! Artış devam edecek mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.