1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Michael Saylor’dan flaş Bitcoin çıkışı!

Michael Saylor’dan flaş Bitcoin çıkışı!

Michael Saylor’dan flaş Bitcoin çıkışı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü Bitcoin boğası Michael Saylor, katıldığı bir programda Bitcoin için flaş açıklamalarda bulundu. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik detaylar haberimizde.

Michael Saylor’dan flaş Bitcoin çıkışı!

MicroStrategy yönetim kurulu başkanı ve eski CEO’su Michael Saylor, kripto piyasasında birçok kişinin yakından takip ettiği önemli bir iş adamı. Saylo tam bir Bitcoin boğası ve şirketi Bitcoin’e yaptığı büyük yatırımlar ile biliniyor.

Ünlü isim, 18 Ekim’de Atlas Society’de yaptığı bir konuşmada Bitcoin’e ilişkin flaş açıklamalarda bulundu. Saylor, Bitcoin’in (BTC) özelliklerine övgüde bulundu ve amiral gemisi kripto para birimini özgürlüğe doğru bir kanal olarak nitelendirdi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Saylor, Bitcoin’in merkezi olmayan doğası gereği geleneksel finans sektöründeki bazı verimsizlikleri çözerken gerçekler üzerine inşa edilmiş bir ekonomik makine olarak varlığı sürdürdüğünü söyledi.

Saylor’a göre Bitcoin, gelecekte öngörülen sermaye girişi nedeniyle daha da güçlenecek.

“Para ağa girdikçe para birliği daha da güçleniyor. Ağa katılan herkes çok daha fazla güce sahiptir. Kolektifin baskıcı gücüne karşı tek umudunuz, kendi faaliyetlerinizi birleştirmek ve sizin inandığınız gibi benzer ideolojiye sahip insanlarla faaliyetlerinizi organize etmektir. Bitcoin, bir özgürlük makinesidir.”

Saylor, birçok kripto paranın varlığına rağmen, ilk kripto para birimi olan Bitcoin’in benzersiz özellikleri nedeniyle öne çıktığını kaydetti.

“20.000 kripto var. Etik olarak sağlam, teknik olarak sağlam ve ekonomik olarak sağlam olan %95 baskın olan bir tane var.

Ünlü CEO, yıllardır ekonomiyi devletten ayırma çağrıları olduğunu, ancak görevi yerine getirmek için bir teknolojiden yoksun olduğunu kaydetti. Bununla birlikte, Bitcoin’in ortaya çıkmasının, hükümetin işlemlere müdahalesini ortadan kaldırmak için bir fırsat sunduğuna dikkat çekti.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 19.192 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak