1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Michael Saylor, ayı piyasasının ortasında öyle bir Bitcoin tahminin de bulundu ki!

Michael Saylor, ayı piyasasının ortasında öyle bir Bitcoin tahminin de bulundu ki!

Michael Saylor, ayı piyasasının ortasında öyle bir Bitcoin tahminin de bulundu ki!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası tam anlamıyla bir ayı piyasasının ortasında. Bitcoin boğası Michael Saylor’un Bitcoin tahmini ve teknik detaylar yazımızda.

Michael Saylor, ayı piyasasının ortasında öyle bir Bitcoin tahminin de bulundu ki!

Kripto para piyasasında çalkantılı günlerden geçiyoruz. Mayıs ayının ortasında yaşanan Terra çöküşü zayıf giden teknik verileri alt üst etti. Yatırımcıların yaşadığı güven bunalımı üst seviyelere çıkarken piyasadaki satış baskısı devam ediyor.

Boğalar kontrolü ele almaya çalışırken atakları cılız kalıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, 28,000 dolar ile 29,500 dolar arasında dalgalanıyor. Son 24 saat içerisinde 30,000 doların üzerine sıçrayan BTC’nin verileri yine zayıf görünüyor.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 30,480 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %2,32 değer kazanan Bitcoin’in piyasa değeri de 581 milyar dolarda. Kripto paranın dominasyon oranı ise altcoinlerden kaçışla beraber yükseliyor ve şu anda %46,5.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Michael Saylor, ayı piyasasının ortasında öyle bir Bitcoin tahminin de bulundu ki!

 

Bitcoin’in en büyük savunucularından biri olan Michael Saylor, dijital varlığın altından daha iyi bir finansal araç olduğu görüşünü tekrar etti ve ayı piyasasının ortasında Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıran bir tahminde bulundu.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin’in bir balon olduğunu savunanların aksine Saylor, Bitcoin’in 1 milyon dolara yükseleceğini savunuyor. MicroStrategy’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in enflasyona karşı bir koruma aracı olduğunu tekrar ederek son yıllarda Bitcoin’in öneminin ortaya çıktığını belirtti.

Saylor ayrıca Bitcoin’in güvenlik düzeyine ve benimsenme oranına dikkat çekerek BTC’nin benzersiz bir varlık olduğunu sözlerine ekledi.

“Bitcoin, açıkçası altından ve altının olmak istediği her şeyden daha iyi”

Ünlü CEO, Senatörler Cynthia Lummis ve Kirsten Gillibrand’ın bu hafta başlarında önerdiği kripto dostu düzenleyici yasa tasarısına da değindi. Saylor, yasa tasarısının Bitcoin’in gelecekteki rolüne dikkat çektiğini belirtti.

Microstrategy, Bitcoin’e yaptığı büyük yatırımlarla biliniyor. Şirketin, portföyünde 130,000 Bitcoin bulunuyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: