MetaMask ve PayPal’dan çok önemli Ethereum ortaklığı!

paypal ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para cüzdan platformu MetaMask ile ödeme devi PayPal, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak bir Ethereum ortaklığı yaptı. Detaylar ve Ethereum’a ilişkin teknik veriler haberimizde.

MetaMask ve PayPal’dan çok önemli Ethereum ortaklığı!

Dijital ödeme platformu PayPal, MetaMask kullanıcılarının Ether satın almasına ve transfer etmesine izin vermek için MetaMask ana şirketi ConsenSys ile iş birliği yaptı.

14 Aralık’ta yapılan duyuruya göre ilk önce MetaMask’ın en büyük pazarlarından biri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki PayPal kullanıcılarının belirli kısmı bu hizmetten faydalanacak.

Yapılan ortaklık, kullanıcıların Mobil MetaMask Uygulamalarında oturum açarak sorunsuz bir şekilde PayPal’dan ETH satın almalarına ve MetaMask’a aktarmalarına olanak sağlamayı amaçlıyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

MetaMask ürün müdürü Lorenzo Santos, konu ile ilgili yaptığı açıklamada bu entegrasyonun kullanıcıların işlerini kolaylaştırmasının yanı sıra şirketin Web3 ekosistemine yatırımlarının bir parçası olacak.

“PayPal ile bu entegrasyon, ABD’li kullanıcılarımızın yalnızca MetaMask aracılığıyla sorunsuz bir şekilde kripto satın almalarına değil, aynı zamanda Web3 ekosistemini kolayca keşfetmelerine de olanak tanıyacak.”

PayPal, kripto para ekosistemine entegre olmaya devam eden ve yaptığı anlaşmalar ile dikkat çeken dünyanın en önemli ödeme platformlarından birisi. PayPal’ın kullanıcı sayısı dikkate alındığında ödeme devinin kripto para benimseme oranlarını önemli ölçüde artırdığını değerlendirebiliriz.

MoneyGram ve Western Union gibi platformlarda gerek kripto para entegrasyonları gerekse Metaverse ve Web3 açılımları ile sektör içerisinde yer almaya devam ediyor.

MoneyGram, kasım ayında ABD’li kullanıcıların kripto para birimi – özellikle Bitcoin satın alabileceğini, satabileceğini ve elinde tutabileceğini duyurmuştu. Ayrıca Western Union ‘da dijital cüzdanları yönetmek ve dijital varlıkların yanı sıra emtia türevlerini değiş tokuş etmek için üç ticari marka başvurusunda bulundu.

Ethereum ise ABD enflasyon verilerinin ve Fed’in faiz kararının açıklanmasının ardından 1.300 dolarlık seviye etrafında konsolide oluyor. Ether, yazının kaleme alındığı anlarda 1.292 dolarlık bir değere sahip.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
MetaMask ve PayPal’dan çok önemli Ethereum ortaklığı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.