fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Mothership borsası ve avantajları nedir?

Mothership borsası ve avantajları nedir?

Mothership borsası ve avantajları nedir?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Mothership, önümüzdeki yıllarda kuşkusuz dikkat çekecek olan kripto projelerden biridir. Bu blockchain girişimi, yakın gelecekte piyasaya sürülecek ürünlerle bir kripto para birimi ve dijital varlık değişimi oluşturuyor. Bununla birlikte, diğer merkezi borsaların aksine, Mothership fikir birliğine, müşteri desteği ve güvenilirliğe odaklanmaktadır.

Mothership’in Vizyonu

Projenin, kripto para birimini ve dijital varlık değişimi ekosistemini iyileştirmek istediği açıktır. Geleneksel çözümler, hem ticaret hem de müşteri desteği açısından azalan performanstan ötürü zarar görmüştür. İyileştirilmesi gereken çok nokta var.Merkezi olmayan borsaların popülaritesindeki artışla birlikte, kamuoyunun bu girişime nasıl tepki vereceği görülecektir.

Nasıl Çalışır?

Yeni bir kripto para birimi ve dijital varlık değişimi inşa etmek o kadar kolay değildir.Yeni blok projelerine yönelik fonların demokratikleştirilmesi oldukça zordur. Hem bireylerin hem de uzmanların yeni projelere yatırım yapmalarına izin vererek,böylelikle Mothership Genesis Platformu büyük ilgi görecek.Proje tamamen AB KYC uyumludur ve jetonlar yerli akıllı sözleşme teknolojisi kullanılarak dağıtılmaktadır.

Ek olarak, Genesis Platformu kullanıcılara olası yasal sorunları veya gereksinimleri ele almak için özel bir araç takımı sunar.Bu projenin küresel bir çözüm olmayı amaçladığı varsayılsa da projenin AB düzenlemesi için henüz geçerli olup olmadığı belli değil. Bu proje, bariz sebeplerden ötürü Avrupa işletmeleri ve kripto parası meraklıları tarafından dikkat edilmeye değer.

Mothership, tüm hizmetlerindeki işlemleri rahat ve sorunsuz hale getirmek için çok amaçlı bir cüzdan altyapısı kullanıyor. Aynı zamanda, birden fazla dijital imza gerek olduğundan, müşteri fonlarının zarar görmesini engel olur. Bu çözüm, e-Resident dijital kimliklerini de destekliyor ve bu kimlik bugün piyasadaki diğer tüm hizmetler arasında en çok göze çarpanıdır.

MSP Token

Beklediği gibi, Mothership ekosisteminde MSP olarak bilinen kendi tokenları vardır. Bu token premium ve platin hesap katmanlarına, topluluk oluşturma, beta ürünleri ve itibar yönetimine erişmek için kullanılır. Ayrıca, Mothership ekibi, MSP’yi bu özel amaç için tüm ürün ve hizmetleri tarafından üretilen ücretlerin % 20’sini kullanarak açık pazardan geri satın alacak gibi görünüyor. Geri alınan tüm MSP, dolaşan token arzını azaltmak için kalıcı olarak yok edilir.

koinmedya_paradex

Yol Haritası

Mothership ekibi, ürünlerinin erken sürümlerinde yol almış olsa da hala yapılması gereken çok iş var. Şimdilik, ekip bir finansal kurum olarak AB tarafından sertifikalandırılmaya çalışılıyor. 2FA güvenlik de tüm MSP giriş servisine geliyor, bu da olumlu bir işaret. Mothership Borsası, önümüzdeki aylarda da alfa lansmanına geçecek ve şirket için büyük bir mihenk taşı olacak. Ancak, gerçek sürümünün henüz yakın zamanda planlanmadığı belirtildi.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler: