Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

Switcheo borsası avantajları nedir, nasıl kullanılır?

https://koinmedya.com/wp-content/uploads/2018/03/Switcheo-1.png
Switcheo logo
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şu anda bir çok kripto para birimi değişiyor. Merkezi olmayan borsalar üzerinde daha güçlü bir odak gördük, bu da merkezi varlıklar ile başa çıkma ihtiyacını tamamen ortadan kaldıracak. Switcheo Network,ileriye doğru oldukça büyük bir etki yaratabilen projelerden biridir.

ANAHTAR KAVRAMI

Beklendiği gibi, Switcheo NEO platformunun üzerine inşa edildi. Merkezi olmayan ticaret çözümleri yaratmaya yönelik bu yeni yaklaşım, NEO meraklılarının ilgisini çekecektir. Bu projenin amacı, üçüncü taraflara güvenmek zorunda kalmadan merkezi alışverişlere benzer bir deneyim sunması gereken zincir üzerindeki tüm ticari deneyimleri yönetmektir.

SWITCHEO

Bu merkezi olmayan borsanın temel amacı, insanların tüm MEP-5 tokenlarını ticaretine izin vermektir. ICO sona erdiğinde, bu yeni para birimleri bu ticaret protokolünde otomatik olarak listelenmelidir.Bu oldukça ilgi çekici bir yaklaşım. Bu, Switcheo’nun Dinamik Arama işleviyle sağlanacaktır.

Switcheo, NEO tabanlı bir merkezi olmayan bir değişim kurmaya odaklanan ilk proje olmasa da, şirketin biraz farklı bir odak noktası var. Ana önceliği, güvenli ve rahat bir kullanıcı deneyimi sağlamak ve mümkün olduğunca çabuk çapraz zincir uyumlu olmaktır. Bunun üzerine, geliştiriciler Qtum ile uyum sağlamayı düşünüyorlar, ki bu oldukça dikkat çekici bir seçim.

Ticaret ücreti cephesinde, Switcheo, belirli pazar koşullarına bağlı olarak hem pazarlamacılar hem de alıcılar için % 0 ile % 0,5 arasında ücret alacaktır. Bu durumun tam olarak nasıl çalıştığını görmek oldukça ilginç olacaktır, ancak bu yapının, merkezi yapıların eksikliği göz önüne alındığında, açıkça görülüyor. Bunun gibi projeler hala gelir üretmeye ihtiyaç duyuyor ve bu yaklaşımın kullanılması tüm taraflar için en iyi sonucu verecek gibi görünüyor.

SWITCHEO TOKEN

Beklendiği gibi, bu merkezi olmayan değişim projesinde Switcheo Token veya SWH olarak bilinen kendi para birimi vardır. Bu token, çapraz zincir swapları için kullanılacağı gibi, ağdaki tüm işlemler için “gaz” olarak da kullanılacaktır. Ayrıca, genel likiditesini geliştirmesi gereken, SWH ile bağlantılı ek bir ana ticaret çifti de olacaktır. Bu tokenlar ayrıca kullanıcılara ücretlerde % 50 indirim sağlayacak ve bu da dikkate değer.

ÖNDEKİ YOL

Her ne kadar bu ademi merkeziyetçi borsa tamamlanmak üzereymiş gibi görünse de, yapılması gereken işler var. Şu an itibariyle, Switcheo borsası bir test ağı üzerinde test ediliyor ve bu ay için mainnet lansmanı yapılacak. QRC20 token ticareti, bu yılın 2. çeyreğinde gerçekleşecek ve ERC20 tokenları Q3’te eklenecek. Çapraz zincir ticareti, 2018’in sonlarına kadar gerçekleşmeyecek, ancak dikkat edilmesi gereken bir girişim.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.