1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Zodiac borsası avantajları nedir, nasıl kullanılır?

Zodiac borsası avantajları nedir, nasıl kullanılır?

Zodiac borsası avantajları nedir, nasıl kullanılır?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para birimi borsaları arasında asla yeterli rekabet olamaz. Merkezi olmayan borsaların sayısı artsa da, Zodiac perakende pazarını hedef alan merkezi bir çözüm olacaktır.

ZODIAC BORSASI

Invest.com ekibinin, kripto-para birimi ticaretinin dünyasına ani bir şekilde girmeye karar verdiğini görmek oldukça ilginç. Yeni Zodiac kripto alışverişini başlatan ekip, önce ve en önemlisi perakende pazarına odaklanmak istiyor. Platform, henüz kamuya açık olmasa da, kriptopara tüccarları için çok fazla söz veriyor gibi görünüyor.

İnternet sitesine göre , perakende pazarı için yeni nesil bir kripto borsası olacaktır. Ekip, mevcut merkezileştirilmiş borsaların, büyüyen pazardan yararlanma konusunda karşılaştıkları sorunları ele almayı amaçlıyor. Ana akım perakende yatırımcılarına ölçeklenebilir, uyumlu ve erişilebilir bir çözüm sunan ilginç bir yaklaşımdır.

Yeni ticaret platformu, Invest.com ekibinin deneyimini artıracak. Ancak, bu girişimin kendi başına başarılı olamayacağını kabul ediyorlar, bu yüzden bu altyapıyı sıfırdan kurmak için Bittrex ekibiyle ortak çalışıyorlar. Bittrex’in kripto dünyasındaki itibarı göz önüne alındığında, bu ortaklık çok anlam ifade ediyor.

İlk başta, Zodiac Borsası,çevrimiçi pazarlama, üyelik, müşteri kazanımı, müşteri hizmetleri, uyumluluk ve güvenlik konularına odaklanacak. Bu kriterlerin hepsinin kontrol edilmesi kolay olmayacak, ancak deneyimli ekiplerin güçlerini birleştirerek, bu konuda araştırma yapmak için bazı ilginç seçenekleri mevcut.

Ayrıca Zodyak’ın çapraz platform olacağı anlaşılıyor. Bu,bilgisayar ve mobil kullanıcıların ilk günden itibaren erişmelerine izin verir. Şu an itibariyle, Zodiac için resmi bir yayın tarihi yoktur, çünkü bu proje hala gelişimin çok erken aşamalarındadır.

Daha fazla insanın merkezi olmayan borsalara ilgi göstermesiyle, geleceğin Zodiac ve diğer merkezi platformlar için ne getireceğini görmek ilginç olacaktır. Merkezi olmayan borsalar, şu anda yavaşça değişse de, şu anda kullanım için pek uygun değildir.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: