Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
64.255,93 USDT
eth
ETH
-0.74%
Ethereum
3.492,27 USDT
bch
BCH
1.15%
Bitcoin Cash
387,38 USDT
xrp
XRP
-0.71%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
74,33 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
586,51 USDT
sol
SOL
-0.43%
Solana
134,02 USDT
avax
AVAX
-8.42%
Avalanche
25,17 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
2.12%
Poladot
5,73 USDT
doge
DOGE
0.01%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.74%
Shiba Inu
0,00 USDT

Meme coin PEPE ekibinden önemli açıklama: Dev coin transferlerinin sırrı

Meme coin PEPE ekibinden önemli açıklama: Dev coin transferlerinin sırrı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler meme coinlerden Pepe (PEPE) ekibi, yatırımcılara çok önemli bir açıklama yaptı. Öyle görünüyor ki PEPE önemli bir değişim aşamasında. Dev Pepe transferlerinin arkasındaki sır perdesi aralanıyor.

Meme coin PEPE ekibinden önemli açıklama: Dev coin transferlerinin sırrı

Bu yıl kripto piyasalarını etkisi altına alan memecoin Pepe’nin (PEPE) arkasındaki ekip, topluluğun dikkatini çeken büyük coin transferi hakkında bir açıklama yayınladı.

Bir Pepe topluluk lideri, sosyal medya platformu X üzerinden bir mesaj paylaştı. Burada proje personelinin bir kısmının “kötü niyetli aktörlere” dönüştüğünü ve diğer ekip üyeleriyle çatışmaya girdiğini söylüyor.

Açıklamaya göre, biri hariç tüm kurucu üyeler, sahip oldukları hisseleri sattı ve projeyi terk etti. Bu durum, geçtiğimiz hafta büyük miktarda PEPE’nin kripto borsalarına gönderilmesiyle sonuçlandı. Böylece PEPE fiyatı yeni bir ağır fiyat düzeltmesi yaşadı.

İlgili – Pepe fiyat tahmini 2023-2025 ve PEPE token gelecek beklentileri

Pepe’nin X hesabı üzerinden yapılan açıklamada şöyle deniliyor:

“Olanlara şaşkınım ve bu kötü niyetli aktörlerin eylemlerinin topluluğumuz üyelerinde neden olduğu tüm korku, belirsizlik ve kayıplar için özür dilerim. Merkezli borsa (CEX) cüzdanındaki tokenler asla piyasada satılmak veya ekip tarafından kazanç elde edilmek üzere tasarlanmamıştı.

Eğer her zaman kendim yönetimde olsaydım, uzun süre önce CEX cüzdanının çoğunu bağış yapar ve yakardım. Bu Twitter hesabının kontrolünün yanı sıra çoklu imzalı cüzdandaki kalan 10 trilyon tokenin güvende olduğunu ve herkesin ve PEPE’nin çıkarlarını en iyi şekilde düşünen, kötü niyetli eski ekip üyelerinin ulaşamayacağı biri tarafından kontrol edildiğini temin ederim.”

Meme coin PEPE ekibinden önemli açıklama: Dev coin transferlerinin sırrı

Açıklama, transfer edilen veya “çalınan” tokenlerin sonunda OKX ve Binance kripto borsalarında satıldığını belirtiyor.

İlgili – Dev banka JPMorgan: Bitcoin’in (BTC) en kötü düzeltmesi büyük ölçüde geride kaldı

Tek ekip üyesi, projeyi tamamlamayı planladığını ve Pepe’yi bir sonraki aşamaya taşımak için potansiyel yeni ekip üyeleriyle iletişime geçmeye başladığını açıklıyor.

“Olanları değerlendirirken, PEPE için geleceğe dönük bir plan yapmayı dört gözle bekliyorum. Topluluk ve tokenin en iyi çıkarını gözeterek hareket edeceğim. Projeyi yönlendirmeme yardımcı olacak bazı önde gelen topluluk üyeleriyle görüşmelere başladım ve PEPE’yi merkezsiz ve çökmeye dayanıklı bir meme coin olarak yükseltmeye çalışacağım. Başarılı olması için her şeyi yapabileceğimiz pozisyonda olmaktan heyecan duyuyorum.”

Bu yazı hazırlanırken PEPE, 0,000000868 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son bir haftada yaklaşık %30 düşüş yaşadı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.