Loading...
btc
BTC
-4.31%
Bitcoin
66.988,04 USDT
eth
ETH
-7.87%
Ethereum
3.226,64 USDT
bch
BCH
-13.14%
Bitcoin Cash
533,42 USDT
xrp
XRP
-10.23%
Ripple
0,55 USDT
ltc
LTC
-12.93%
Litecoin
86,00 USDT
bnb
BNB
-1.97%
Binance Coin
592,70 USDT
sol
SOL
-11.7%
Solana
152,20 USDT
avax
AVAX
-14.75%
Avalanche
39,23 USDT
ada
ADA
-14.07%
Cardano
0,50 USDT
dot
DOT
-13.73%
Poladot
7,23 USDT
doge
DOGE
-10.49%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-10.4%
Shiba Inu
0,00 USDT

Medibloc (MED) coin nedir, geleceği nasıl? Güncel MED coin haber, yorum ve gelişmeler

medibloc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Medibloc (MED) coin nedir ve nasıl çalışır? Geleceği nasıl? Güncel MED coin haberleri, yorumları, teknik verileri ve gelişmelere yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Medibloc (MED) coin nedir, geleceği nasıl? Güncel MED coin haber, yorum ve gelişmeler

MediBloc, Ethereum altyapısını kullanan merkezi olmayan bir uygulama platformudur.  Hastaların tıbbi geçmişleri ve verileri üzerinde kontrol sağlıyor ve bunlara kimin erişeceğini seçiyor. İnsanlar yeni bir doktora giderken aynı kontrollerden geçmek ve tüm detayları vermek zorunda. MediBloc ile tüm bu bilgiler doğrudan sağlanabiliyor. Zamandan ve kaynaklardan tasarruf sağlamakla birlikte Medibloc’un avantajlarından biri de daha iyi bir sağlık hizmeti alınmasını kolaylaştırmak.

İlgili: Ethereum nedir? Nasıl çalışır?

Medibloc, ayrıca HIPAA ile uyumludur ve blok zinciri teknolojisinin kullanımına yetkisiz erişimi engeller. MediBloc bir Dapp platformudur. En iyi çalışmayı sağlamak için üç katman üzerine inşa edilmiştir:

  1. Çekirdek katman

Sağlık verileri çok büyük olduğundan ve çok fazla depolama gerektirdiğinden, çekirdek katman ekstra depolama alanı sağlamaktan sorumludur.

  1. Hizmet katmanı

Bu katman, çekirdek katmanı uygulama katmanıyla birleştirir ve akıllı sözleşmeler yoluyla uygulamanın veri getirmesini kolaylaştırır.

  1. Uygulama katmanı

Tüm uygulamalar bu katman içinde çalışır ve hastanın tıbbi verilerine erişebilir. Veriler merkezileştirilmiyor ve hastalarda aynı zamanda kendi verilerine erişebiliyor. Blockchain teknolojisi, verilerin değişmezliğini sağlar. Değişiklikler, yalnızca topluluğa aktif katılım yoluyla iddialarını ortaya koyan güvenilir kuruluşlar tarafından yapılabilir. Blok zinciri teknolojisi kullanıldığından, herhangi bir değişiklik anında görülebilir, bu da yetkisiz personelin verileri değiştirmesini imkansız hale getirir.

MED coin nedir?

Sistemin kripto parası olan MED coin, bir ödül sistemi aracılığıyla kayıtların içerik paylaşımını kolaylaştırıyor. Hem hastalara hem de sağlayıcılara ekosisteme katkıları için geri ödeme yapılacak ve hastalar, Medibloc ortaklarıyla rutin tıbbi işlemleri (örneğin, ilaç ve sigorta ödemeleri) başlatmak için MED coin kullanabilecekler.

MED coin teknik veriler

7,697,598,449 toplam arza sahip olam MED coin’den  5.380.000’i dolaşımda. MED’in toplam piyasa değeri yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 110,261,255 dolar. Son 24 saatteki hacmi ise 51,205 dolar. MED coin tüm zamanların en yüksek değerine 0.3528 dolar ile 2 Nisan 2021’de ulaştı.

MED coin nasıl alınıp satılır?

MED coin, Bittrex, Gate.io, Upbit ve Korbit gibi borsalar aracışığı ile MED/BTC, MED/USDT, MED/ETH MED/KRW gibi fiyat çifteri ile takas edilebilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.