Mayıs çöküşünü bilen analist Bitcoin tahmini açıkladı!

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasalarda bu yıl mayıs ayında kelimenin tam anlamıyla bir deprem yaşanmıştı. Bu çöküşü bilen analistten yeni Bitcoin tahmini geldi. Detaylar haberimizde.

Mayıs çöküşünü bilen analist Bitcoin tahmini açıkladı!

Bu yıl mart ve nisan aylarında kripto piyasası büyük bir yükseliş gösterdi. Bitcoin ve birçok altcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldi. Ardından mayıs ayında piyasada kelimenin tam anlamıyla bir deprem yaşandı. Yönünü aşağı doğru çeviren piyasaya Çin’den de darbe üstüne darbe geldi. Bu dönemdeki çöküşü tahmin eden ünlü kripto analistinden Bitcoin için yeni tahminler geldi. Analist ayrıca takipçileri ile radarındaki bir altcoini de paylaştı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da 82,700 takipçisi için paylaşımlarda bulunan Dave the Wave, Bitcoin’in kısa zamanda 70,000 doların üzerine çıkacağını düşünüyor. Bir düzeltmeden önce ise 75,000 doları göreceğini değerlendiriyor.

bitcoin

Anlist, 75,000 doların ardından 55,000 dolara kadar bir geri çekilme gelebileceğini ancak birkaç ay içerisinde 100,000 dolar üstünün mümkün olduğunu da belirtti.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

“Kısa dönem. Fiyat hala yükselen kanal içinde. 70,000 dolar alanına ve ardından bir konsolidasyona gitmek beni şaşırtmaz.”


Lider kripto para birimi bugün akşam saatlerinde 68,800 dolar seviyesine yükselerek yeni bir ATH kaydetti. Amerika Birleşik Devletleri’nde enflasyonun beklenenden yüksek çıkması BTC’nin yönünü yukarı doğru çevirdi. ABD’de %6,2 gibi ABD ekonomisi için yüksek bir oran açıklandı. Kripto paraların bu enflasyonist dönemde daha fazla değer kazanmasını bekleyebiliriz.

İlgili: Verge nedir, geleceği nasıl?

Ünlü analist ayrıca radarındaki bir altcoine de dikkat çekti. Verge’i (XVG) yakından takip ettiğini belirten Dave the Wave, 0,026 dolarlık kripto paranın 2022 yılında 2 dolara çıkacağını belirterek iddialı bir tahminde bulundu.

bitcoin Mayıs çöküşünü bilen analist Bitcoin tahmini açıkladı!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Mayıs çöküşünü bilen analist Bitcoin tahmini açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.