Mamoru Borsasından VIP kullanıcılar için Genesiz Member NFT,

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mamoru Borsasının yeni NFT programı, yüksek getiri, özel sosyal etkinliklere erişim gibi avantajlar sunuyor.

Mamoru Borsasından VIP kullanıcılar için Genesiz Member NFT

Global kripto para borsası Mamoru, 100 milyon dolardan fazla varlık yönetiyor. Mamoru, kullanıcılarına yönelik olarak yönetişim amaçlı üretilen Genesis Member NFT koleksiyonunun lansmanını gerçekleştiriyor.

Mamoru’nun tüm faaliyet alanlarında genişleme planları ile birlikte, Türkiye’de yerleşik Mamoru kullanıcıları için öncelikle mint fırsatı sunuluyor.

Genesiz Member NFT, Mamoru tarafından başlatılan ilk koleksiyon olma özelliği taşıyor. Genesis Member NFT koleksiyonu sahipleri, Mamoru Earn, VIP trade-to-earn, 7/24 müşteri hizmetleri ve kapsamlı bir blockchain influencer ve profesyonel trader ağına dahil olma gibi pek çok özel fırsattan istifade edebilecekler.

Ayrıca, Genesis Üyeleri  efsanevi 3D sanatçısı ve heykeltıraş Ethan Ho tarafından tasarlanan benzersiz avatar NFT koleksiyonuna erişim hakkı kazanacaklar.

Küresel finans firması AP Capital tarafından desteklenen Mamoru, gelişimini yerelleşmeyi göz önünde bulundurarak tasarladı ve faaliyet gösterdiği her ülkedeki kullanıcılar için özel bir deneyim sunuyor.

Şirketin teknoloji ve risk sermayesi geçmişinden gelen erişim ve liderlik uzmanlığı, hem düzenleyicilerin hem de trederların yerel ihtiyaçlarını karşılarken kurumsal düzeyde güvenlik ve likiditeye erişim sağlıyor.

Ücretsiz NFT mint Whiteliste katılım sağlamak için lütfen bu adrese kayıt olun: https://www.mamoru.com.tr/tr.


Daha fazla bilgi ve interview talebinde bulunmak için lütfen [email protected] adresinden Andy Johnson ile iletişime geçin.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Mamoru Borsasından VIP kullanıcılar için Genesiz Member NFT,
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.