1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Mamoru Borsasından VIP kullanıcılar için Genesiz Member NFT,

Mamoru Borsasından VIP kullanıcılar için Genesiz Member NFT,

Mamoru Borsasından VIP kullanıcılar için Genesiz Member NFT,
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Mamoru Borsasının yeni NFT programı, yüksek getiri, özel sosyal etkinliklere erişim gibi avantajlar sunuyor.

Mamoru Borsasından VIP kullanıcılar için Genesiz Member NFT

Global kripto para borsası Mamoru, 100 milyon dolardan fazla varlık yönetiyor. Mamoru, kullanıcılarına yönelik olarak yönetişim amaçlı üretilen Genesis Member NFT koleksiyonunun lansmanını gerçekleştiriyor.

Mamoru’nun tüm faaliyet alanlarında genişleme planları ile birlikte, Türkiye’de yerleşik Mamoru kullanıcıları için öncelikle mint fırsatı sunuluyor.

Genesiz Member NFT, Mamoru tarafından başlatılan ilk koleksiyon olma özelliği taşıyor. Genesis Member NFT koleksiyonu sahipleri, Mamoru Earn, VIP trade-to-earn, 7/24 müşteri hizmetleri ve kapsamlı bir blockchain influencer ve profesyonel trader ağına dahil olma gibi pek çok özel fırsattan istifade edebilecekler.

Ayrıca, Genesis Üyeleri  efsanevi 3D sanatçısı ve heykeltıraş Ethan Ho tarafından tasarlanan benzersiz avatar NFT koleksiyonuna erişim hakkı kazanacaklar.

Küresel finans firması AP Capital tarafından desteklenen Mamoru, gelişimini yerelleşmeyi göz önünde bulundurarak tasarladı ve faaliyet gösterdiği her ülkedeki kullanıcılar için özel bir deneyim sunuyor.

Şirketin teknoloji ve risk sermayesi geçmişinden gelen erişim ve liderlik uzmanlığı, hem düzenleyicilerin hem de trederların yerel ihtiyaçlarını karşılarken kurumsal düzeyde güvenlik ve likiditeye erişim sağlıyor.

Ücretsiz NFT mint Whiteliste katılım sağlamak için lütfen bu adrese kayıt olun: https://www.mamoru.com.tr/tr.

Daha fazla bilgi ve interview talebinde bulunmak için lütfen [email protected] adresinden Andy Johnson ile iletişime geçin.

tags: