1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Loopring (LRC) fiyatındaki hızlı yükselişin arkasındaki önemli gelişme

Loopring (LRC) fiyatındaki hızlı yükselişin arkasındaki önemli gelişme

Loopring (LRC) fiyatındaki hızlı yükselişin arkasındaki önemli gelişme
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Loopring (LRC) birkaç saat içinde yüzde 50’ye varan bir yükseliş kaydetti. Bunun başlıca sebebi ise bir oyun şirketinin LRC ile yaptığı ortaklık. Bu önemli gelişmenin ayrıntılarına bakalım.


Loopring (LRC) fiyatındaki ani yükselişin arkasındaki önemli gelişme

Global video oyun perakende devi GameStop, NFT pazar yerinin beta olarak başlamasını resmi açıklama ile duyurdu. Bu projeye bir katman 2 çözümü olan Loopring güç veriyor. Bundan dolayı da LRC ve GME fiyatları bir boğa rüzgarına kapılarak yükselişe geçti.

GameStop duyurusuyla Loopring fiyatında çift haneli kazanç

Ethereum katman 2 çözümü olan Loopring’in elektronik devi GameStop ile NFT pazar yeri kurmak için ortaklık yapması yerel coini LRC’ye pozitif yansıdı. LRC coin bir kaç saat içinde yüzde 50 yükseldi ve bir miktar gerilemesine rağmen hala yüzde 40 değer artışını koruyor. NFT pazar yerinin beta platformu, kullanıcıların profil kurmalarına ve para yatırmalarına izin veriyor.

İlgili – Loopring nedir ve geleceği nasıl? Güncel LRC coin haber ve gelişmeleri

Loopring (LRC) fiyatındaki hızlı yükselişin arkasındaki önemli gelişmeLoopring (LRC) fiyat grafiği Kaynak: TradingView

Loopring üst düzey yetkililerinden Adam Browman, uzun süredir beklenen NFT pazar yerinin beta açılışını duyururken, tam versiyonunun da yakında geleceğini bildirdi. Browman, NFT’nin artık ana akım olduğuna inanıyor. Ancak buraya erişim düşük. Başlıca sebep olarak yüksek ücretleri gösteriyor. Daha yüksek bir benimsenme için ise kullanıcıların hızlı, ucuz ve güvenli erişime ihtiyacı var.

İlgili – Güncel Loopring fiyat tahmini, LRC coin geleceği ve beklentisi 2022- 2025

GameStop, Loopring ile ortaklık yaparak, global NFT benimsenmesini artırmak için bu piyasaya düşük ücretli erişim sağlamayı amaçlıyor. GameStop’ın NFT pazar yerine bir Ethereum ölçekleme çözümü olan Loorping destek verdiği için kullanıcılar güvenlikten ödün vermeden düşük ücretin keyfini çıkarabilir.

Loopring ile ortaklık, GameStop’un NFT pazarına yüksek performans ve kapasite sağlıyor. Buna ek olarak Web2’nin hızı ve ölçeklenebilirliğini ve Web3 gibi varlıkları da getiriyor.

Kaynak

Etiketler: