okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.61%
Bitcoin
68.866,86 USDT
eth
ETH
2.88%
Ethereum
3.857,52 USDT
bch
BCH
-1.83%
Bitcoin Cash
484,61 USDT
xrp
XRP
-2.05%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.23%
Litecoin
83,93 USDT
bnb
BNB
-0.23%
Binance Coin
601,00 USDT
sol
SOL
-3.59%
Solana
162,32 USDT
avax
AVAX
-3.55%
Avalanche
36,92 USDT
ada
ADA
-0.74%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.51%
Poladot
7,54 USDT
doge
DOGE
-3.58%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-2.78%
Shiba Inu
0,00 USDT

Litecoin’de umut ışığı belirdi, zararda olan yatırımcı beklemeye geçti

Poppe’den 3 büyük kripto para için tahmin: “Biri pump yapacak!”
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Litecoin’de umut ışığı belirdi  Şu anda zararda tutulan büyük hacimler nedeniyle, tüccarlar büyük olasılıkla fiyat 185 dolara yakın değerlere ulaştığında pozisyonlarını kapatmaya çalışacaklar.

Litecoin’de umut ışığının yansıması  Onchain Verilerinde ! Dirence dikkat!

IntoTheBlock analitiğinden Litecoin ile ilgili yakın zamanda güncellenen zincir içi verilere göre, 185 dolar civarında büyük bir direnç görünebilir. Para göstergesinin Giriş/Çıkış kısmı, adresin elinde tuttuğu tokenleri satın almanın ortalama maliyetini gösterir. Veriler, sahiplerinin büyük bir bölümünün Litecoin’e ortalama 185 dolar fiyatla girdiğini gösteriyor. Belirtilen fiyat için toplam hacim, 120.000’den fazla adres tarafından tutulan 4.67 milyon LTC.

 

Şu anda zararda tutulan büyük hacimler nedeniyle, tüccarlar büyük olasılıkla fiyat 185 dolara yakın değerlere ulaştığında pozisyonlarını kapatmaya çalışacaklar. Mevcut satın alma gücü Litecoin’i taşıyamıyorsa, potansiyel satış baskısı geri dönüş için bir neden olabilir.

 

Global Para Girişi/Çıkış göstergesi, herhangi bir miktarda madeni para tutan adresleri analiz eder ve bunları üç kategoriye ayırır: parada (kar), parada (başabaş) ve parasız (kaybeden). Zincir üzerindeki verileri kullanarak, tüccarlar ve yatırımcılar, bir coinin ne zaman büyük dirençle karşılaşabileceğini söyleyebilecekler çünkü piyasa katılımcılarının çoğu, herhangi bir kayıp veya kâr olmadan çıkabildiklerinde kârsız pozisyonları kapatma eğilimindeler.

 

IntoTheBlock on-chain analiz hizmeti, cüzdanda alınan fonların ağırlıklı ortalama fiyatına dayalı olarak çeşitli adreslerdeki ortalama jeton maliyetini hesaplar. Gösterge, daha önce belirli bir fiyat veya aralıkta bir jeton satın almış tüm adresleri kümeler. Kümenin boyutu, fiyat belirli bir aralığa ulaştıktan sonra piyasada olabilecek olası etkiyi belirler.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.