1. Home
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Litecoin’de umut ışığı belirdi, zararda olan yatırımcı beklemeye geçti

Litecoin’de umut ışığı belirdi, zararda olan yatırımcı beklemeye geçti

Litecoin’de umut ışığı belirdi, zararda olan yatırımcı beklemeye geçti
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Litecoin’de umut ışığı belirdi  Şu anda zararda tutulan büyük hacimler nedeniyle, tüccarlar büyük olasılıkla fiyat 185 dolara yakın değerlere ulaştığında pozisyonlarını kapatmaya çalışacaklar.

Litecoin’de umut ışığının yansıması  Onchain Verilerinde ! Dirence dikkat!

IntoTheBlock analitiğinden Litecoin ile ilgili yakın zamanda güncellenen zincir içi verilere göre, 185 dolar civarında büyük bir direnç görünebilir. Para göstergesinin Giriş/Çıkış kısmı, adresin elinde tuttuğu tokenleri satın almanın ortalama maliyetini gösterir. Veriler, sahiplerinin büyük bir bölümünün Litecoin’e ortalama 185 dolar fiyatla girdiğini gösteriyor. Belirtilen fiyat için toplam hacim, 120.000’den fazla adres tarafından tutulan 4.67 milyon LTC.

 

Şu anda zararda tutulan büyük hacimler nedeniyle, tüccarlar büyük olasılıkla fiyat 185 dolara yakın değerlere ulaştığında pozisyonlarını kapatmaya çalışacaklar. Mevcut satın alma gücü Litecoin’i taşıyamıyorsa, potansiyel satış baskısı geri dönüş için bir neden olabilir.

 

Global Para Girişi/Çıkış göstergesi, herhangi bir miktarda madeni para tutan adresleri analiz eder ve bunları üç kategoriye ayırır: parada (kar), parada (başabaş) ve parasız (kaybeden). Zincir üzerindeki verileri kullanarak, tüccarlar ve yatırımcılar, bir coinin ne zaman büyük dirençle karşılaşabileceğini söyleyebilecekler çünkü piyasa katılımcılarının çoğu, herhangi bir kayıp veya kâr olmadan çıkabildiklerinde kârsız pozisyonları kapatma eğilimindeler.

 

IntoTheBlock on-chain analiz hizmeti, cüzdanda alınan fonların ağırlıklı ortalama fiyatına dayalı olarak çeşitli adreslerdeki ortalama jeton maliyetini hesaplar. Gösterge, daha önce belirli bir fiyat veya aralıkta bir jeton satın almış tüm adresleri kümeler. Kümenin boyutu, fiyat belirli bir aralığa ulaştıktan sonra piyasada olabilecek olası etkiyi belirler.

Kaynak