1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Litecoin ince bir ip üzerinde yürüyor! Biraz daha sabır!

Litecoin ince bir ip üzerinde yürüyor! Biraz daha sabır!

Litecoin ince bir ip üzerinde yürüyor! Biraz daha sabır!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Litecoin, son 36 saate %13.6 düşüş yaşamasına rağmen yatırımcısı hedeflenen 290 dolar  umudunu koruyor

 

Litecoin toplanmaya hazır ama çok önemli destek tutmalı

 

Litecoin ağındaki aktivite, daha yüksek fiyatların yakın olduğunu gösteriyor.

 

Önemli Çıkarımlar

 

  • Litecoin, son 36 saatte %13.6 düşüş yaşadı.
  • Önemli kayıplara rağmen, LTC zincirleme bir bakış açısıyla yükselişe geçiyor.
  • Fiyatlar, 200 dolarlık destek seviyesi devam ettiği sürece 290 doları hedefleyebilir.

 

Volatilite, kripto para piyasasını ele geçirdi ve son 24 saat içinde 8 milyon doların üzerinde Litecoin pozisyonu tasfiyesi yarattı. Ne olursa olsun, zincir üstü ölçümler, LTC’nin daha yüksek seviyeler için iyi konumlandırıldığını gösteriyor.

 

Ağ etkinliği çatıdan geçiyor

 

Litecoin, son 36 saatte %13.6 düştü, ancak zincirleme bir bakış açısıyla değeri daha da  düşebilir görünüyor.

Son düşüş, 8 milyon doların üzerinde tasfiyeye neden oldu. Bununla birlikte, ağ etkinliği, dijital varlığa yeni paranın aktığını gösteriyor ki bu bir iyimserlik işareti.

 

10.000 ila 100.000 tokenli Litecoin ağındaki adresler, geçen ay konumlarını artırdı. Bu büyük yatırımcılar, varlıklarına yaklaşık 160 milyon dolar değerinde 720.000’den fazla LTC eklediler.

 

litecoin Litecoin ince bir ip üzerinde yürüyor! Biraz daha sabır!

 

Balinalardan gelen artan satın alma baskısı, ağdaki kullanıcı sayısındaki önemli artışla aynı zamana denk geliyor. Yeni adreslerin sayısı, 7 Ağustos’tan bu yana %79,5’ten fazla arttı ve yazının yazıldığı sırada ağda yaklaşık 200.000 yeni adres bulunuyor.

 

litecoin Litecoin ince bir ip üzerinde yürüyor! Biraz daha sabır!

 

Ağ büyümesi genellikle en doğru fiyat tahmincilerinden biri olarak kabul edilir. Genel olarak, belirli bir blockchainde  oluşturulan yeni adreslerin sayısındaki sürekli artış, zamanla fiyatların yükselmesine neden olur.

 

Litecoin’in önünde aşması gereken  bir engel var

 

Daha fazla satın alma baskısı, LTC’yi daha yüksek seviyelere itebilir.

 

Yine de IntoTheBlock’un “Fiyat Çevresinde Paranın Girdi/Çıktı” (IOMAP) modeli, Litecoin’in yukarı potansiyeline ulaşmadan önce üstesinden gelmesi gereken bir engel olduğunu ortaya koyuyor. Yaklaşık 41.000 adres daha önce bu ortalamada  217,21 $ fiyatla 7,07 milyon LTC satın aldı.

 

Bu alan, son satın alma baskısının bir kısmını absorbe etme yeteneğine sahip olabilir. Ellerinde Litecoin tutanların satış eğilimi yükselişi engelleyebilirler ve pozisyonlarında kalmasını sağlayabilirler tabiki . Ancak Litecoin bu engeli aşabilirse, ozamanda 290 dolara tırmanması kaçınılmaz olur.

 

litecoin Litecoin ince bir ip üzerinde yürüyor! Biraz daha sabır!

 

Öte yandan, IOMAP kohortları, Litecoin’in istikrarlı desteğin üstünde olduğunu gösteriyor. Yaklaşık 93.000 adres, 195 ile 202 $ arasında yaklaşık 4,63 milyon LTC satın aldı. Bu önemli ilgi alanı,güçlülerin fiyatları aşağı çekmek için mücadele edebileceğini gösteriyor. Başka bir deyişle, oranlar boğaların lehinedir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: