Loading...
btc
BTC
-0.87%
Bitcoin
62.871,76 USDT
eth
ETH
-1.26%
Ethereum
3.062,94 USDT
bch
BCH
-5.22%
Bitcoin Cash
481,75 USDT
xrp
XRP
-0.72%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.34%
Litecoin
79,13 USDT
bnb
BNB
-2.91%
Binance Coin
536,61 USDT
sol
SOL
-3.67%
Solana
133,44 USDT
avax
AVAX
-2.78%
Avalanche
34,18 USDT
ada
ADA
-1.98%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.17%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-4.79%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.82%
Shiba Inu
0,00 USDT

Lisk gündem: Halen en büyük gelecek vadeden projelerden

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Lisk projesi aslında bir çeşit yazılım geliştirme platformu. Geçtiğimiz yıllarda bir çok kurum ve şirket blockchain teknolojisi üzerine çalışmalar yapmak istedi fakat bunu geliştirmeleri yaparak entegrasyon sürecini yürütebilecek yazılımcı eksikliği veya var olan sınırlı sayıda yazılımcının çok maliyetli olması nedeniyle bu alana giremediler.

Blockchain’in Erişilmezliği Ortadan Kalkıyor

lisk projesi Lisk gündem: Halen en büyük gelecek vadeden projelerdenLisk projesi tam da burada devreye giriyor. Mevcut yazılımcıların aşina olduğu diller üzerinden firmaların kendi blockchainlerini Lisk platformunu kullanarak geliştirmelerine imkan sağlıyor.

Lisk Pazarlama Müdürü Micheal Borowiek yakın zamanda katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. Değindiği konulardan biri blockchain teknolojisinin gelecek potansiyeli üzerineydi.

Borowiek New York’da doğmuş ve İskoçya’da Siyasal Bilimler okumuş ve sonrasında Berlin’e gitmiş. Bilindiği gibi Lisk’in genel merkezi de Berlin’de. Borowiek star-up dünyasına girdikten sonra yolları Lisk projesiyle kesişmiş.

Kendisi merkeziyetsizliğin inanılmaz bir şekilde her şeyi değiştirecek bir kavram olduğundan bahsediyor ve tüm 3. taraf gereken uygulamaların tamamen blockchain üzerine inşa edileceğini söylüyor. Global endüstrilerden seçimlere, yardım faaliyetlerinden bankacılığa, noter işlemlerinden kamu işlerine kadar hemen her şeye büyük oranda etki edecek bu teknoloji ile internetten sonra ikinci bir devrim yaşanacağını iddia ediyor Borowiek.

Lisk projesi İle Lego Dizer Gibi Blockchain Uygulaması Geliştir

lisk projesi Lisk gündem: Halen en büyük gelecek vadeden projelerdenBorowiek’e göre Lisk’in kendisini diğer projelerden farklı kılan temel özellikleri JavaScript yazılıma açık olması, yan zincirler ve modülleşmiş uygulama oluşturma fonksiyonları. Lisk’in sayesinde blockchain daha ulaşılabilir ve kullanıcı merkezli olacak ve bu nedenle pazarlama ve topluluk algısında etkiler bırakacak.

Lisk projesinin uzun vadeli bir vizyonu var. Projenin uygulama altyapısı dünyanın en yaygın programlama dillerinden birinin üzerine kurulu. Bununla birlikte Lisk kullanıcılarını geliştirmek ve kolay bir adaptasyon ortamı sağlamak için eğitim dökümanları ile dolu olan bir Lisk Akademi’si de sunuyor. Ekip bir kişi yada kurumun her hangi bir proje için azıcık da olsa blockchain altyapısı düşüncesi varsa önündeki tüm teknik engelleri kaldırma üzerine odaklanmış durumda.

Michael’ın iddiası:

“Lisk’de her şeye mükemmel şekilde rehberlik etmek üzere yüksek derece bir profesyonellik var. Bu nedenle ekibimiz bu yönüyle sürekli takdir görüyor. Biz yüksek standartlı Lisk altyapısını göstermek üzere dünyanın her tarafındaki konferanslara katılmaya gayret ediyoruz.”


500 TRON AIRDROP KAMPANYASI

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.