1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Lisk gündem: Halen en büyük gelecek vadeden projelerden

Lisk gündem: Halen en büyük gelecek vadeden projelerden

Lisk gündem: Halen en büyük gelecek vadeden projelerden
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Lisk projesi aslında bir çeşit yazılım geliştirme platformu. Geçtiğimiz yıllarda bir çok kurum ve şirket blockchain teknolojisi üzerine çalışmalar yapmak istedi fakat bunu geliştirmeleri yaparak entegrasyon sürecini yürütebilecek yazılımcı eksikliği veya var olan sınırlı sayıda yazılımcının çok maliyetli olması nedeniyle bu alana giremediler.

Blockchain’in Erişilmezliği Ortadan Kalkıyor

lisk projesi Lisk gündem: Halen en büyük gelecek vadeden projelerdenLisk projesi tam da burada devreye giriyor. Mevcut yazılımcıların aşina olduğu diller üzerinden firmaların kendi blockchainlerini Lisk platformunu kullanarak geliştirmelerine imkan sağlıyor.

Lisk Pazarlama Müdürü Micheal Borowiek yakın zamanda katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. Değindiği konulardan biri blockchain teknolojisinin gelecek potansiyeli üzerineydi.

Borowiek New York’da doğmuş ve İskoçya’da Siyasal Bilimler okumuş ve sonrasında Berlin’e gitmiş. Bilindiği gibi Lisk’in genel merkezi de Berlin’de. Borowiek star-up dünyasına girdikten sonra yolları Lisk projesiyle kesişmiş.

Kendisi merkeziyetsizliğin inanılmaz bir şekilde her şeyi değiştirecek bir kavram olduğundan bahsediyor ve tüm 3. taraf gereken uygulamaların tamamen blockchain üzerine inşa edileceğini söylüyor. Global endüstrilerden seçimlere, yardım faaliyetlerinden bankacılığa, noter işlemlerinden kamu işlerine kadar hemen her şeye büyük oranda etki edecek bu teknoloji ile internetten sonra ikinci bir devrim yaşanacağını iddia ediyor Borowiek.

Lisk projesi İle Lego Dizer Gibi Blockchain Uygulaması Geliştir

lisk projesi Lisk gündem: Halen en büyük gelecek vadeden projelerdenBorowiek’e göre Lisk’in kendisini diğer projelerden farklı kılan temel özellikleri JavaScript yazılıma açık olması, yan zincirler ve modülleşmiş uygulama oluşturma fonksiyonları. Lisk’in sayesinde blockchain daha ulaşılabilir ve kullanıcı merkezli olacak ve bu nedenle pazarlama ve topluluk algısında etkiler bırakacak.

Lisk projesinin uzun vadeli bir vizyonu var. Projenin uygulama altyapısı dünyanın en yaygın programlama dillerinden birinin üzerine kurulu. Bununla birlikte Lisk kullanıcılarını geliştirmek ve kolay bir adaptasyon ortamı sağlamak için eğitim dökümanları ile dolu olan bir Lisk Akademi’si de sunuyor. Ekip bir kişi yada kurumun her hangi bir proje için azıcık da olsa blockchain altyapısı düşüncesi varsa önündeki tüm teknik engelleri kaldırma üzerine odaklanmış durumda.

Michael’ın iddiası:

“Lisk’de her şeye mükemmel şekilde rehberlik etmek üzere yüksek derece bir profesyonellik var. Bu nedenle ekibimiz bu yönüyle sürekli takdir görüyor. Biz yüksek standartlı Lisk altyapısını göstermek üzere dünyanın her tarafındaki konferanslara katılmaya gayret ediyoruz.”


500 TRON AIRDROP KAMPANYASI

https://twitter.com/koinmedya_/status/1003313633055649792

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: