1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Lionel Messi’den heyecan veren kripto para anlaşması!

Lionel Messi’den heyecan veren kripto para anlaşması!

Lionel Messi’den heyecan veren kripto para anlaşması!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan yaşayan efsane Lionel Messi, heyecan veren bir kripto para anlaşması yapıyor. Detaylar haberimizde.

Lionel Messi’den heyecan veren kripto para anlaşması!

Pandemi döneminde taraftarsız oyananan maçların en heyecan veren anlarını taraftar token sahipleri yaşadı. Kripto para endüstrisi futbolun zorlu döneminde yardıma yetişti ve taraftarlar ile takımlar arasında körü görevi göre taraftar tokenler piyasaya sürüldü.

Bu sayede stadyumları dolduramayan futbol düşkünleri takımlarına destek verme imkanı bulurken sahip oldukları ayrıcalıklar ile kulüplerinin kararlarına katılma fırsatı yakaladı. Ayrıca değer kazanan tokenler bir gelir kapısı haline dönüştü.

İlgili: Chiliz nedir, geleceği nasıl?

Socios.com, tarfatar tokenlerın en önemli adreslerinden biri. Birçok büyük kulübün tokenlarına bu platform ev sahipliği yapıyor. Socios.com son yaptığı anlaşma ile futbolun en önemli yıldızlarından birini tabir yerinde ise transfer etmeyi başardı.

Geçtiğimiz yıl transfer dönemide futbol tarihinin en çok konuşulan transferlerinden bir gerçkeleşti. Lionel Messi, yıllarca formasını giydiği Barcelona’dan ayrıldı ve Fransa’nın ünlü kulübü Paris Saint-Germain’e transfer oldu. Bu transfer sonrası PSG tokenlarının değeri tavan yaptı.

İlgili: Chiliz fiyat tahmini

PSG tokenlarını da basan Socios.com, Lionel Messi ile sponsorluk anlaşması imzalıyor. Messi, Kasım’da başlayacak Katar Dünya Kupası hazırlıklarında Socios için bir tanıtım kampanyasında yer alacak.

kripto para Lionel Messi’den heyecan veren kripto para anlaşması!

ESPN’nin haberine göre anlaşmada ödeme kripto para ile yapılmayacak ve süresi 3 yıl olacak. Leo, bu sponsorluk için Socios.com’dan 20 milyon dolar alacak. Messi, geçtiğimiz yıl PSG ile yaptığı tarihi anlaşmada ücretinin bir kısmını PSG token olarak almıştı.

Socios, PSG, Barca, Juventus ve Manchester City gibi dünyanın önde gelen futbol takımları ile birlikte çalışıyor. Ülkemizde de Galatasaray, Başakşehir, Göztepe ve Trabzonspor’un taraftar tokenları Socios.com aracılığı ile sunuluyor.

Kaynak