BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Kusama (KSM) fiyat analizi: KSM patlamaya hazır!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Kusama (KSM) fiyat analizi: KSM patlamaya hazır!

Kusama (KSM) fiyat analizi: KSM patlamaya hazır!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kusama (KSM) fiyat analizi yazımızla siz değerli okuyucularımıza, bu piyasadaki önemli bir yatırım fırsatından söz etmek istiyoruz. Kusama (KSM) coin bugüne kadar göstermiş olduğu muazzam performans geleceği hakkında fikir veriyor.


Kusama (KSM) nedir?

Kusama, Polkadot’un henüz denetlenmemiş bir sürümüdür. Kusama geliştirici ve kullanıcılara, parachain geliştirme ve uygulama fırsatı verir. Ya da kullanıcılar Kusama ile Polkadot üzerinden yönetim, staking, adaylık ve doğrulama işlemleri gerçekleştirebilirler. KSM Kusama’nın yerel tokenidir.

Kusama (KSM) fiyat analizi 5 Ocak 2021

Grafiğe baktığımızda, KSM coinin parabolik şekilde hız kesmeden yükselişine devam ettiğini görüyoruz. Böylesine grafiğe sahip ender proje olduğunu belirtmek isterim.

Bkz: Kusama Nedir?

KSM, izlemiş olduğu yükseliş hareketini hızı kesildiğinden dolayı alt bantta devam ettiriyor. Ancak analizi yaptığımız saat itibariyle fiyat bandın tekrar üst kısmına geçmeye çalışıyor. Bunu başarırsa ne olur?

KSM, 73 dolar direncini aşabilirse bir sonraki durağı 100 dolar civarı olacaktır. Bu seviye üst bandın direncine ulaşmıyor. Biz şu anki eldeki verilere göre fiyatın bu seviyeden bir miktar geri çekilerek düzeltmeye gidebileceğini ve tekrar grafikte gösterildiği üzere direnci test edebileceğini düşünüyoruz.

NOT: Yazımız yatırım tavsiyesi içermez, bilgilendirme amaçlıdır. Stopsuz işlem açmayın.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: