Loading...
btc
BTC
-2.3%
Bitcoin
61.966,71 USDT
eth
ETH
-2.52%
Ethereum
3.023,85 USDT
bch
BCH
-7.48%
Bitcoin Cash
470,28 USDT
xrp
XRP
-2.08%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.7%
Litecoin
77,54 USDT
bnb
BNB
-4.36%
Binance Coin
528,60 USDT
sol
SOL
-6.62%
Solana
129,35 USDT
avax
AVAX
-5.31%
Avalanche
33,29 USDT
ada
ADA
-3.55%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-4.21%
Poladot
6,43 USDT
doge
DOGE
-7.91%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.01%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kurumsal yatırımcılar bu kripto paraya akın etti!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa belirsizlik sürerken kripto analiz firması CoinShares, kurumsal yatırımcıların durağının bu kripto para olduğunu söyledi. Detaylar haberimizde.

Kurumsal yatırımcılar bu kripto paraya akın etti!

Kripto para piyasası kelimenin tam anlamıyla bir iler iki geri gitmeye devam ediyor. Piyasada devam eden belirsizlik yatırımcıları endişelendiriyor. Kurumsal yatırımcılarda bu belirsizlik döneminde özellikle altcoinlerden uzak duruyor.

Piyasanın önde gelen dijital varlık yöneticilerinden biri olan CoinShares, sermaye akışının azaldığı haftada kurumsal yatırımcıların daha güvenli gördüğü için Bitcoin’e yöneldiğini belirtti.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

CoinShares, Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık raporunda piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının geçen hafta toplam 126 milyon dolarlık giriş gördüğünü ve toplam girişlerini yıllık 506 milyon dolara çıkardığını tespit etti.

Bitcoin’in geçen haftaki kurumsal ilgideki hakimiyetinin, amiral gemisi kripto varlığın kurumsal yatırımcılar arasında hala güvenli bir liman olarak görülmesinden kaynaklanıyor.

Kurumsal yatırımcılar bu kripto paraya akın etti!

“Altcoinler geçen hafta neredeyse hiç giriş görmedi ve yatırımcıların Bitcoin’in göreceli güvenliğine akın ettiğini vurguladı.”

Kripto varlık yöneticisi ayrıca Ethereum’un ard arda 9 haftadır çıkış gördüğünü ve altcoinlerdeki trendin dışında bir istisna olarak kalmadığını belirtti. Dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu için kurumsal yatırımcıların duyguları uzun zamandır olumsuz.

“Ethereum, bir hafta daha toplam 32 milyon dolarlık çıkışla acı çekmeye devam ediyor. Ethereum, olumsuz yatırımcı hissiyatını ima eden dokuz hafta boyunca üst üste çıkışlara katlandı.”

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 29,664 dolardan işlem görüyor. BTC, dün 32,000 dolara yaklaşmış ancak boğaların gücü bu seviyeyi aşmasına yetmemişti. BTC’nin piyasa değeri şu anda 564 milyar dolar. Kripto paranın dominasyon oranı ise %46,3.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Kurumsal yatırımcılar bu kripto paraya akın etti!

Ard arda dokuz haftadır kurumsal çıkış gören Ethereum ise 1,769 dolardan işlem görüyor. Ether ise 1,772 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en değerli ikinci kripto paranın toplam değeri 213 milyar dolar ve dominasyon oranı %17,5.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.