fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. KuCoin Borsası nasıl kullanılır, avantajları nedir

KuCoin Borsası nasıl kullanılır, avantajları nedir

KuCoin Borsası nasıl kullanılır, avantajları nedir
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

KuCoin, Hong Kong merkezli bir döviz platformudur. Platform 5 Eylül 2017’de yalnızca kripto para birimlerini destekleyen bir tasarımla başlatıldı.

KuCoin neden diğerlerinden daha iyi

KuCoin’in arkasındaki ekip, diğer borsalara göre daha kolay bir arayüze tasarladı. Diğerlerinin göre bir başka avantaj da  24/7 teknik desteğin var olması. Bazı kullanıcılar, KuCoin platformunda, diğer platformlara kıyasla daha düşük fiyatlardan ticaret yaptığını iddia ediyor. Herkes kazanması kulağa hoş geliyor.

Kendi tokenının olduğu doğru mu?

Evet, platform KuCoin Payları olarak adlandırılan ve KCS simgesiyle belirtilen bir tokena sahip. Bu token Ethereum blok zincirine dayalı ve Binance’a ait. Token merkeziyeti olmayan bir yapıda. Bu da tokenları doğrudan platformda alıp satabileceğiniz anlamına gelir. Hiçbir aracı gerekli değil.

KCS tokenı toplam miktarı 200 milyon. Birkaç ay içinde ekibin yarısını geri alacağı, yani 100 milyon jetona sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu şanstan herkes yararlanabilir. Düşünsene, yarısı global pazardan elenecek ve KCS’nin değeri patlayacak.

KuCoin Cüzdanı

Platform, kendi cüzdanını henüz sağlamıyor çünkü ticaret kripto para birimleri zaten bir çok cüzdan tarafından destekleniyor. Hardware Wallet, Electrum Cüzdan, MyEtherWallet, Trezor Cüzdan, Coinbase Cüzdan veya diğerlerinden biri arasında seçim yapabilirsiniz.

KuCoin simgelerini nasıl satın alabilirim?

Önce, cüzdanınızı kurmanız, sonra Bitcoin, Ethereum veya Litecoin gibi bazı kripto dövizleri satın almanız ve son adım KuCoin Hissesi alacak şekilde alışveriş yapmanız gerekecek.

Komisyonlar

KuCoin hem işlemler hem de para çekme işlemleri için komisyon alıyor. Yatırımı platformda tutmak için herhangi bir ücret alınmıyor. Yani, işlem tutarından % 0,1 alıyor. Ne kadar ticaret yaparsanız, ücretler o kadar yüksek olur. Ortaklar da bundan hariç tutulmaz.

Komisyon, tüm tüccarlar tarafından ödenir. Karşılaştırma için Bittrex veya Poloniex ücretlerine bakabilirsiniz. İşlem başına, aktarılan tutardan % 0,15 komisyon ödemeniz gerekir. Platform, kullanıcıların paralarını çekmelerine izin verirken, yüksek bir güvenlik ve düşük ücretler sağlar (bazı kripto para birimleri ise ücretsizdir).

Çekim Komisyonları

 Bitcoin ve Ethereum: 0,0005 BTC

Litecoin: 0,001 LTC;

NEO ve GAS: komisyonsuz;

Qtum ve OmiseGo: 0,1 QTUM/OMG.

Arayüz

KuCoin kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Veriler iyi düzenlenmiş ve işlevsel. Teknik göstergeler sağlayan gelişmiş grafikler var. Platform mobil bir sürümünü başlatmaya hazırlanıyorlar. Kullanıcıların da bu farkı takdir etmesi gerek.

KuCoin Borsasının avantajları

– Gelişmiş bir teknoloji kullanıyor. Çoklu küme mimarisi, istikrar sağlamasını sağlayan özelliklerinden bir tanesidir;

– Merkezi olmayan bir platform;

– En kullanıcı dostu olacak şekilde oluşturulmuştur;

– Platform saniyede iki milyon istek destekleme gücüne sahip;

– Hesabınızı ve etkinliklerinizi şifreleyen bir algoritma kullanır;

– 24/7 teknik destek sağlar.

KuCoin Borsasının dezavantajı

– Hem işlemler hem de çekimler için ücret alınıyor.

Sonuç

KuCoin tokenına yatırım yapmak için mükemmel bir zaman. Bu fiyatların küresel pazarda patlayacağı düşünülüyor. Bizi izlemeye devam edin!

Kaynak: Coindoo

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: