1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Kucoin ve Kraken’den yeni listeleme!

Kucoin ve Kraken’den yeni listeleme!

Kucoin ve Kraken’den yeni listeleme!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kucoin ve Kraken 27 Ağustos’ta Türkiye saati ile ssat 12’de yeni bir coin listeleyecek. Detaylar haberimizde.

Kucoin ve Kraken’den yeni listeleme!

Kucoin ve Kraken, Moonriver’ı (MOVR) 27 Ağustos saat 09:00 UTC’de listeleyeceklerini açıkladılar.  Kraken ABD, Kanada, Avustralya ve Japonya’da yerleşik kişiler ticaret yapamamaktadır.

Moonriver nedir?

Moonriver, Kusama’da mevcut Ethereum geliştirici araç zinciri ve ağı ile uyumluluk sağlamaya çalışan bir akıllı sözleşme para zinciridir. Kalıcı olarak teşvik edilen bir kanarya ağı sağlayacağı Moonbeam’e eşlik eden bir ağ olması amaçlanmıştır.

Yeni kod, gerçek ekonomik koşullar altında test edilip doğrulanabileceği ilk olarak Moonriver’a gönderilecek. Kanıtlandığında, aynı kod Polkadot’taki Moonriver’a gönderilecek. Bunu tam bir EVM uygulaması, Web3 uyumlu bir API ve Moonriver’ı mevcut Ethereum ağlarına bağlayan köprüler sağlayarak yapıyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Moonriver ayrıca tüm Kusama ve ERC-20 belirteçleri için yerleşik bir entegrasyon ve Bitcoin gibi diğer varlıklara köprüler uygulamayı planlıyor.

Moonriver’ın yerel kripto para birimi MOVR, Moonriver platformunun bakımında ve işletilmesinde önemli bir rol oynuyor ve akıllı sözleşmeleri yürütmek, düğümleri teşvik etmek, işlem ücretlerini ödemek ve yönetimi kolaylaştırmak için kullanılıyor.

Moonriver’ın lansmanı, dünya çapında binlerce katılımcıdan 200.000’den fazla KSM alan Moonbeam Vakfı’nın ev sahipliği yaptığı topluluk odaklı bir kitle kredisi ile sağlandı. Katkıda bulunanlar, artık ağ ile etkileşim kurmak ve yerleşik işlevleri kullanmak için kullanabilecekleri destekleri için MOVR belirteçleri kazandı.

Kaynak