Krize rağmen Bitcoin’de sevindirici 3 haber!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para piyasalarında şiddetli kriz devam ediyor. Bitcoin 26,350 dolara kadar geriledi. Düşüşe rağmen Bitcoin çevresinde sevindirici gelişmeler de yaşanıyor.


Krize rağmen Bitcoin’de sevindirici 3 haber!

Bitcoin ve kripto para piyasalarında yaşana krize Terra Luna benzin döktü. Luna gibi güçlü bir projenin çökmesi altcoin’lerde şiddetli depremlere neden oldu.

Bitcoin ise 26,350 dolara kadar geriledi. Bitcoin gün içerisinde 30 bin doların üzerine çıktı. Ancak satış dalgası devam ediyor. Aşağıdaki grafikte son dönemde Bitcoin fiyatlarında yaşanan değişimi görüyoruz.

bitcoin fiyatları

Bitcoin’de sevindirici haberler de geliyor. İlk haber United Arab Emirates Havayolu Şirketinden geldi. Şirket Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini duyurdu.

Diğer gelişme ise Norveç merkezli ve Norveç yönetimi Bitcoin madenciliğine yeşil ışık yaktı.

Lütfen Bkz: Bitcoin madenciliği nedir? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır?

Üçüncü olumlu gelişme ise dikkat çeken Bitcoin alımları. Bitcoin fiyatlarındaki düşüşü fırsat olarak ören Canadian ETF fonu 6.9K adet Bitcoin satın aldı.

Krize rağmen Bitcoin'de sevindirici 3 haber!

Yaşanan kriz yatırımcıları 2’ye ayırdı. Kimi yatırımcılar düşen fiyatları dipten alım fırsatı olarak görüyor. Kimi yatırımcılar ise fiyatların daha da düşeceği düşüncesinde.

Uzmanlar kripto para ve Bitcoin gibi spekülatif varlıklara yatırımcıların ancak %1-%2’lik gibi düşük düzeyde yatırım yapılması konusunda uyarılarda bulunuyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Krize rağmen Bitcoin’de sevindirici 3 haber!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.