BitMEX CEO’su, kripto para piyasadaki kötü gidişin bitiş tarihini verdi!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, kripto para piyasasındaki kötü gidişin bitiş tarihini verdi ve yatırımcıları uyardı. Detaylar haberimizde.

BitMEX CEO’su, kripto para piyasadaki kötü gidişin bitiş tarihini verdi!

Kripto piyasası bu yıl çok dalgalıydı ve mart rallisinden sonra bir kez daha baskı altında görünüyor. Bitcoin, bugün %6 değer kaybetti ve 40,562 dolara geriledi. Bu nisan ayının en düşük seviyesi. Kontrol ayıların eline geçmiş görünüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin

Altcoin piyasası da benzer durumla karşı karşıya, Ethereum, son 24 saat içerisinde %8 değer kaybetti. ETH, 3,021 dolardan fiyatlanıyor. İlk 10 içerisindeki altcoinlerden Solana, Cardano, Terra ve AVAX %10 değer kaybı gördü.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri


kripto para BitMEX CEO’su, kripto para piyasadaki kötü gidişin bitiş tarihini verdi!

Piyasa yatırımcıları üzmeye devam ederken BitMEX CEO’su Arthur Hayes, yatırımcıları henüz en kötüsünün yaşanmadığı konusunda uyardı. Hayes, son makalesinde, ‘Q-Trap’, değişen küresel makro-ekonomik eğilimler hakkında ayrıntılı değerlendirmelerde bulundu. Nasdaq 100 (NDX) endeksindeki zayıflığı ve Bitcoin ile kripto piyasasının bununla nasıl yakından ilişkili olduğunu açıklayan Hayes, Nasdaq’ın 10.000’e ve altına düşmesini beklediğini ve bununda Bitcoin’i daha aşağıya çekeceğini belirtti.

kripto para BitMEX CEO’su, kripto para piyasadaki kötü gidişin bitiş tarihini verdi!

Hayes, Nasdaq 100 düzeltmesinin kripto piyasası üzerinde güçlü bir etkisi olacağını bu durumunda haziran ayına kadar süreceğini ifade etti.

Hayes ayrıca, Bitcoin ve Ether’in Fed’in politika değişikliğine gitmesine kadar dibe vuracağını da sözlerine ekledi. Ünlü CEO’sun rakamsal tahmini ise Bitcoin için 30,000 dolar, Ethereum için ise 2,500 dolar.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kripto para piyasasının toplam değeri uzun bir aranın ardından 2 trilyon doların altına geriledi. Piyasanın toplam hacmi yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,862 trilyon dolar. Piyasanın önde gelen iki kripto parasının dominasyon oranları ise Bitcoin’de %41,2, Ethereum’da ise %19,5.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
BitMEX CEO’su, kripto para piyasadaki kötü gidişin bitiş tarihini verdi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.