1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto analist, Solana ve STEPN için yatırımcıları uyardı!

Kripto analist, Solana ve STEPN için yatırımcıları uyardı!

Kripto analist, Solana ve STEPN için yatırımcıları uyardı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti DonAlt, yeni bir Youtube videosunda Solana ve son günlerin popüler kripto parası STEPN ile ilgili tahminlerde bulundu. Detaylar haberimizde.

Kripto analist, Solana ve STEPN için yatırımcıları uyardı!

Kripto piyasasındaki düşüş devam ediyor. Tablo haftanın ilk günü de kırmız. Bitcoin, 34,000 dolarlık direnci de kaybetti. Lider kripto para birimi bu yılın en düşük seviyelerini kaydediyor. Teknik göstergeler fiyatın 32,000 dolar seviyesine kadar geri çekilebileceğini gösteriyor.

Bitcoin tarafından anlık olarak önemli destek noktaları 33,500 ve 32,000 dolar. BTC, bu seviyeleri de kaybederse 28,000 dolara kadar düşüş derinleşebilir. Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 33,604 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoin piyasası da beklentilerin altında ve düşüş devam ediyor. Ethereum son 7 günde %14 değer kaybetti ve 2022 yılının 2,405 dolar ile gördüğü en düşük seviyeye çok yaklaştı. ETH/USD paritesi 2,452 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasadaki derin düşüş devam ederken ünlü kripto analisti DonAlt, Ethereum’un en önemli rakiplerinden biri olan Solana ve bu yılın popüler kripto parası STEPN ile ilgili tahminlerde bulundu.

DonAlt’a göre, fiyat hareketi SOL’un değerinin yarısını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

“Solana resmi olarak 2018’de altcoinlerin yaptığı gibi görünüyor. Haftalık grafiğe bakarsanız sahip olduğunuz bir sonraki desteğin, %50 düşüş olan 47 dolar olduğunu fark ediyorsunuz. Bu gördüğüm en yakın destek ve sonra korkutucu olmaya başlıyor.” 

Solana (SOL), şu anda 74,23 dolardan işlem görüyor. SOL, son 7 günde %17 değer kaybetti. Kripto paranın piyasa değeri 25 milyar dolara geriledi.

solana

 

İlgili: Solana fiyat tahmini

Haftalık Solana (SOL) fiyat hareketleri

Kripto analist, Solana ve STEPN için yatırımcıları uyardı!

 

Tüccarın radarındaki bir diğer kripto para, son haftalarda parabolik rallilerin tadını çıkardıktan sonra önemli bir düzeltme gören STEPN (GMT). Analist, GMT’nin önümüzdeki hafta boğalar için büyük bir satın alma fırsatı sunacak vahşi bir oynaklık döneminden geçmesini bekliyor ve GMT’nin 1,00-1,50 dolar arasına gerileyebileceğini söylüyor. STEPN (GMT), son hafta %25 değer kaybettikten sonra 2,62 dolardan fiyatlanıyor.

İlgili: STEPN (GMT) fiyat tahmini

Haftalık STEPN (GMT) fiyat hareketleri

Kripto analist, Solana ve STEPN için yatırımcıları uyardı!

 

Kaynak

Etiketler: