Loading...
btc
BTC
-0.61%
Bitcoin
63.041,19 USDT
eth
ETH
-0.83%
Ethereum
3.076,19 USDT
bch
BCH
-4.46%
Bitcoin Cash
485,63 USDT
xrp
XRP
-1.68%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
78,26 USDT
bnb
BNB
-1.9%
Binance Coin
542,20 USDT
sol
SOL
-3.37%
Solana
133,85 USDT
avax
AVAX
-1.81%
Avalanche
34,52 USDT
ada
ADA
-0.56%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.56%
Poladot
6,60 USDT
doge
DOGE
-3.71%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
3.1%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kraken bu altcoinlerin performansına dikkat çekti!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Kraken, bu altcoinlerin Yıldan yıla (YoY) getirilerinde dikkat çektiğini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Kraken bu altcoinlerin performansına dikkat çekti!

Geçtiğimiz yılın sonunda ve bu yılın başında en çok konuşalan kripto paralar Metaverse tabanlı kripto paralardı. Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, şirketin adını Meta olarak değiştirdikten sonra daha önce başlatılmış olam Metaverse projesi bir anda alev aldı. Piyasadaki oyna kazan tabanlı kripto paralar için tarihlerindeki en iyi günleri gördük.

Geleceğin interneti olarak adlandırılan Metaverse, dünyanın en büyük teknoloji devlerinin radarına girdi ve Samsung, Apple ve Microsoft gibi şirketler birbiri ardına Metaverse dönüşümlerini açıkladı.

İlgili: Metvarse nedir?

Piyasanın genel durumu Metaverse tabanlı kripto paraları da vurdu. Ancak Kraken, metaverse tokenlerinin yıldan yıla (YoY) getirilerde diğer dijital varlık piyasalarından önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

Kraken bu altcoinlerin performansına dikkat çekti!

Kraken Intelligence’ın yeni Mayıs 2022 piyasa özetinde Decentraland  (MANA),  The Sandbox  (SAND),  Axie Infinity  (AXS),  ApeCoin  (APE) ve  STEPN (GMT)  gibi  kripto paraların daha iyi performans gösterdiğini tespit etti.

Ancak mayıs ayında görünüm tamamen tersine döndü. Metaverse tokenleri, meme coinler ve Layer-1 büyük değer kaybederken. Piyasa Bitcoin ve Ethereum’a yöneldi. Bitcoin’in dominasyon oranı yükseldi.

“Mayıs ayında tüm sektörler olumsuz performans gösterdi. Layer-1, Metaverse ve Meme Coin sektörleri sırasıyla -43%, -42% ve -39% değer kaybetti. Bu arada, Bitcoin ve Privacy kripto paralar göreceli olarak iyi bir performans gösterdi.”

Bitcoin balinalarının hareketlerini de izleyen Kraken, raporunda mayıs ayının Bitcoin balina hareketleri için oldukça sakin bir ay olduğunu ifade etti.

Lider kripto para birimi sürekli deneme yaptığı 30,000 dolar direncini yeniden kırdı. BTC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 30,432 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin (BTC) fiyat hereketleri (Günlük)

Kraken bu altcoinlerin performansına dikkat çekti!

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.