1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kraken analistlerinden heyecan veren Bitcoin tahmini

Kraken analistlerinden heyecan veren Bitcoin tahmini

Kraken analistlerinden heyecan veren Bitcoin tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kraken analistleri Bitcoin için potansiyel tahminlerini paylaştı. Ünlü borsanın analistlerinin heyecan veren Bitcoin tahmini ve Bitcoin’e ilişkin teknik detaylar haberimizde.

Kraken analistlerinden heyecan veren Bitcoin tahmini

Lider kripto para birimi Bitcoin, son iki gündür iyi bir performans gösterdi. 22,000 doların üzerine çıkan BTC, gelen kar sayışlarının arından 21,800 dolara geriledi. Kripto para piyasasının toplam değeri 1 trilyon doların üzerine çıkarken son haftadaki en dikkat çekici performans Bitcoin’e ait değil.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Altcoin piyasasının lideri Ethereum 1,500 doların üzerine yükselerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Ether, son 24 saat içerisinde %3,6 değer kazanarak 1,526 dolardan fiyatlanıyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Dünyanın önde gelen borsalarından biri olan Kraken’in analistleri Bitcoin’in canlanma görüntüsü arasında uzun dönem Bitcoin tahmini paylaştı.

Kraken Intelligence’ın yeni bir raporu, Bitcoin’in 200 haftalık hareketli ortalamasını inceleyerek BTC’nin geçmişteki 200 haftalık hareketli ortalamasına göre işlem gördüğü katlara göre tahmin yaptı.

Kraken analistlerine göre Bitcoin, 200 haftalık hareketli ortalamasının 10 katı ile 15 katı arasında bir kez daha tırmanırsa elecekteki fiyat aralığının 214.985 ila 322.478 dolar arasında olacağı anlamına geliyor.

Kraken analistlerinden heyecan veren Bitcoin tahmini

 

10 Kasım 2021’de 68,789 dolarlık değeri ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan lider kripto para birimi 2022 yılında büyük bir düzeltme ile karşı karşıya kaldı. Uzun süre 39,000 ile 42,000 dolar aralığında dalgalanan Bitcoin 18,000 dolara kadar geriledi. ATH’den bu yana %70 değer kaybeden BTC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 21,800 dolardan işlem görüyor.

Haftalık Bitcoin fiyat hareketleri

Kraken analistlerinden heyecan veren Bitcoin tahmini

 

Son 7 günde %10 değer kazanan kripto para, 416 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Bitcoin’in dominyasyon oranı ise %41,2 olarak oluştu.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Etiketler: