Kraken analistlerinden müthiş Bitcoin ve Ethereum tahmini!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Kraken’in analistleri müthiş bir Bitcoin tahmini paylaştı. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Kraken analistlerinden müthiş Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Bitcoin, uzun bir aradan sonra 20.000 dolarlık direnç noktasının üzerine sıçramayı başardı. Lider kripto para birimi son haftalarda 19.000 dolar seviyesinde konsolide oluyordu.

BTC, yönünü yukarı çevirince piyasadan Bitcoin’in geleceğine dair analizler gelmeye başladı. Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Kraken’deki analistler, Bitcoin için yatırımcıları heyecanlandıran bir tahmin paylaştı. Kraken analistleri, BTC’nin uzun vadede hangi seviyeye çıkabileceğini tahmin etmek için Bitcoin’in tarihi fiyat hareketini kullanıyor.

Borsanın tahmini, BTC’nin fiyatının önceki boğa koşularında 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde ne kadar yüksek işlem gördüğü ile ilişkili. Kraken’in analistlerine göre, Bitcoin’in fiyatı, 200 haftalık hareketli ortalamasına dokunduktan sonra tarihsel olarak 10 kat artarak 15 kat arttı. Bu da Bitcoin’in, gelecekte 237.894 ila 356.841 dolar arasında bir fiyat aralığında işlem görmesinin muhtemel olduğunu ortaya koyuyor.

Bitcoin ve Ethereum

 

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin’in uzun vadeli tahmini için kullanıcılarına bir analiz mektubu gönderen borsa, aynı zamandan Ethereum için de uzun vadeli analizini paylaştı.

Ethereum’un logaritmik grafiğini ve ETH’nin zaman içindeki fiyat aralığının eğrisini çizen regresyonu kullanan analistler, altcoinlerinin liderinin de uzun vadede şimdiki değerinden %1.800 artarak 28.000 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Bitcoin ve Ethereum

 

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kraken’e göre, gökkuşağı trendi yükseldiği için ETH’nin bir sonraki direnç seviyesine ulaşması ne kadar uzun sürerse, potansiyel piyasa döngüsünün zirvesi de o kadar yüksek olacak.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20.349 dolardan işlem görürken Ethereum ise 1,514 dolara yükseldi.

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kraken analistlerinden müthiş Bitcoin ve Ethereum tahmini!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.