Loading...
btc
BTC
0.33%
Bitcoin
64.355,41 USDT
eth
ETH
-1.03%
Ethereum
3.482,05 USDT
bch
BCH
0.71%
Bitcoin Cash
385,67 USDT
xrp
XRP
-0.77%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.27%
Litecoin
73,96 USDT
bnb
BNB
-0.17%
Binance Coin
585,10 USDT
sol
SOL
-0.4%
Solana
134,05 USDT
avax
AVAX
-8.73%
Avalanche
25,08 USDT
ada
ADA
-0.41%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
0.54%
Poladot
5,64 USDT
doge
DOGE
-0.44%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.39%
Shiba Inu
0,00 USDT

Komisyonsuz kripto para borsası var mı?

Dogecoin yatırımcılarına müjde! - Robinhood kripto cüzdanı için...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

CNBC’nin Bildirdiğine göre mobil borsa uygulaması Robinhood kripto para opsiyonlarını yakın zamanda listeleyerek kullanıcılarına sunacak. En güzelid e komisyonsuz kripto para borsası diyebileceğimiz küçük oranlarla çalışıyor.

 

Komisyonsuz Kripto Para Borsası Robinhood

Robinhood, Şubat ayında başlayan ilk test çalışmaları sonucu California, Massachusetts, Missouri, Montana, ve New Hampshire’da Bitcoin ve Ethereum alım-satım işlemleri kullanıcılara sunulmuştu. Popüler borsa uygulamasının kurucuları kripto paralar ana akım medyanın ilgisini çekmesi ve kripto paraların tüm dünyada bir fenomen haline gelmesi sonrası kripto paraları da listelerine almaya karar vermişti.

Robinhood kurucu ortaklarından Vlad Teney CBCE’ye verdiği demeçte;

”Kripto paralar geniş bir kitle için yatırım ve finansal hizmetler konusunda yüksek talep gören bir alan haline geldi” dedi.

Tenev şu anda Bitcoin ve takipçilerinin yasal ”yatırım aracı” olduğuna inanıyor.

Robinhood kurucularının sadece zengin bir azınlığa göre konumlanmış olduğuna inandığı borsa yapısına karşı 2013 yılında komisyonsuz kripto para borsasıkurulmuştu. Kurucular hedeflerini, bir çok borsa yatırım platformunun belirlediği giriş bariyerleri ve seçkinlik kriterlerini kaldırmak olarak belirlemiş ve Robinhood’u hayata geçirmişti.

Ekibin vizyonu ile uyumlu olarak yakın zamanda geniş kitlelerin ilgisini çeken yatırım araçlarından kripto paralar gibi yıkıcı etkiye sahip yatırım araçlarını da platformlarına eklemiş olmalılar. Platformun 3 Milyon üyesinin %78’ini oluşturan Milenyum neslinin kripto para yatırımında da ağırlıklı kitle olduğu dikkate alındığında bu kararın ne kadar yerinde olduğu anlaşılacaktır.

 

Platformun misyonu ile uyumlu olarak Robinhood, kripto para alım satım hizmetini komisyonsuz olarak sunacak. Bunun da üstünde, platform 1000$ altındaki her bir alıma anında cevap vermeyi, her hangi bir alım yada çekim limiti koymamayı hedefleri arasına koydu. Firma sıcak cüzdan hizmetini bu konuda uzman bir üçüncü taraftan alacağını fakat yatırımcılarının fonlarını bir soğuk depoda saklayacağını açıkladı.

Tenev CNBC’ye verdiği mülakatta;

”Bu işde hedefimiz başabaş noktası yani kar hedeflemiyoruz. Bunu, müşteri portföyümüzü genişletmek ve mevcut müşterilerimize daha fazla fonksiyonelliğe erişim sağlamak için bir fırsat olarak görüyoruz.” dedi.

Robinhood kripto para platformu Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, Stellar Lumens, Zcash, Ethereum Classic, Monero, Dash, NEO, Qtum, OmiseGo, Bitcoin Gold, Lisk ve Dogecoin’in fiyatları için anlık takip imkanı da sunacak. Platform gelecekte bu coinleri ve daha fazlasını kullanıcılarının hizmetine açmak için çalışmalarını sürdürüyor olacak.

Kaynak: CoinCentral

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.