1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. İşte, Binance’nin son bombası: Klaytn (KLAY)

İşte, Binance’nin son bombası: Klaytn (KLAY)

İşte, Binance’nin son bombası: Klaytn (KLAY)
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, Klaytn’ı (KLAY) 4 parite halinde listeleyeceğini duyurdu! Peki KLAY nedir? Ne zaman listelenecek? İşte ayrıntılar!


Binance KLAY’ı listeliyor!

2017’de kurulmasına ve henüz 4 yıllık bir maziye sahip olmasına rağmen kripto para sektörünün en yüksek hacimli kripto para borsası haline gelen Binance, büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta bir kaç yeni koin listeleyerek portföyünü genişleten Binance’nin, Ethernity Chain’den sonra bu hafta listelediği 2. Koin Klaytn (KLAY) oldu.

https://twitter.com/binance/status/1407907172822917124?s=20

”Binance olarak Klaytn’ı (KLAY), 24 Haziran 2021 günü Türkiye saatiyle 11:00’da KLAY/BTC, KLAY/BNB, KLAY/BUSD ve KLAY/USDT olmak üzere 4 pariteyle listeleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyarız.”

Klaytn (KLAY) nedir?

Klaytn, Güney Kore’nin 1 numaralı mobil platformu Kakao’nun blockchain iştiraki olan Ground X tarafından geliştirilen hizmet merkezli bir blockchain platformudur. KLAY ise platformun yerel kripto parasıdır.

Toplam arzı yaklaşık 10 milyar olan KLAY’ın an itibariyle dolaşımdaki miktarı ise 2,5 milyar adettir.

Klaytn’ın misyonu dünya çapındaki milyonlarca kullanıcı için blockchain deneyiminin kitlesel olarak benimsenmesini tetiklemektir.

İlgili haber: Güncel Klaytn (KLAY) rehberi: Klaytn (KLAY) nedir?

Canlı Klaytn grafiği – KLAY, Dolar ve Türk Lirası