1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Robert Kiyosaki’den çarpıcı Bitcoin ve Ethereum yorumu!

Robert Kiyosaki’den çarpıcı Bitcoin ve Ethereum yorumu!

Robert Kiyosaki’den çarpıcı Bitcoin ve Ethereum yorumu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yoğun kitleler tarafından takip edilen Zengin Baba Fakir Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, FTX çöküşünden sonra Bitcoin ve Ethereum hakkındaki görüşünü paylaştı. Detaylar haberimizde.

Robert Kiyosaki’den çarpıcı Bitcoin ve Ethereum yorumu!

Kripto para piyasasında FTX Borsası’nın çöküşü herkesin dikkatini bu konuya çekmesine neden oldu. Piyasada yaşanan güven bunalımı büyük bir satış baskısına dönüşmüş durumda. Lider kripto para birimi Bitcoin 15.559 dolara kadar geriledi ve 2022 yılının en düşük seviyelerini kaydetti.

Kiyosaki Bitcoin

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin şu anda 16.000 doların biraz üzerinde konsolide oluyor. Ethereum ise bu süre içerisinde 1.081 dolara kadar düştü. Altcoinlerin lideri ise 1.100 üzerinde değerleniyor.

bitcoin ve ethereum

Piyasanın genel durumu içerisinde yorumunu paylaşan Zengin Baba Fakir Baba’nın azarı Robert Kiyosaki, Bitcoin ve Ethereum’dan hala çok umutlu olduğunu açıkladı. Kiyosaki, kripto para piyasasında geniş kitleler tarafından takip edilen önemli bir isim.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kiyosaki, iHeart radyo sunucusu ve ‘ Uncommunist Manifesto yazarı Mark Moss ile 21 Kasım’da bir röportaj yaptı. Ünlü İsim, FTX’i tüm kripto endüstrisinin temsilcisi olarak görmediği görüşünü dile getirdi.

“Bitcoin konusunda hala iyimserim ama gümüş ve gümüş ETF’yi aynı şey olarak düşünmeyin. Ve Bitcoin, Sam Bankman-Fried ile aynı değil. Sorun FTX. Hala Bitcoin’den yanayım. Kendi türümdeki, benim yaş grubumdaki pek çok insan gibi buna karşı değilim çünkü Bitcoin’in sağlam olduğunu düşünüyorum. Aslında daha çok blockchain ile ilgileniyorum ve Ethereum sahibiyim.”

Kiyosaki, Bitcoin 6.000 dolar iken BTC’ye yatırım yapmaya başladı ve hala elindeki kripto paraları satmadığını belirtti.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 16.109 dolardan Ethereum ise 1.124 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.