Kasım ayında hangi coinler bizi şaşırtacak!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kasım ayında hangi coinler bizi bekliyor?Yazımızda sizin dikkat etmenizi istediğimiz yaptıkları yeni projelerle öne çıkmalarını beklediğimiz 5 coinden bahsedeceğiz.

Kasım ayında hangi coinler dikkat çekecek?

Kripto piyasasında hangi coinin ne zaman öne çıkacağı belli olmadığı için her an yeni bir coin ya da coinler patlama yapabilir ve yeni rekorlara imza atabilir. Bu Kasım ayında öne çıkacağını tahmin ettiğimiz ilk coin Elrond. Kullandığı teknoloji ve sahip olduğu güçlü ekiple dikkatleri üzerine çeken Elrond DeFi ekosisteminde. Temeli Ethereum 2.0 olan Elrond kendisini çok hızla geliştiren ve  hızla artan bir topluluğa sahip bir proje. Elrond CEO’su ve kurucusu Benjamin Mincu twitterda Elrond güncellemelerinden bahsetti. Pek çok yeni hareket gerçekleştirecek oan Elrond Kasım ayının gözdesi olmaya aday. Mincu’nun açıklamalarına göre yeni optimize olmuş gas modeli, 23 yeni özellikle Elron karşınızda olacak.

Elrond

Polkadot

Kasım ayının ikinci dikkat edilmesi gerekn coini Polkadot. Polkadot parachain açık arttırmasını 11 Kasımda başlatacak. Peki bu açık arttırma olayı nedir?Kusama’nın ölçeklenebilir çok zincirli mimarisinin anahtarı olan parachainler, izinsiz açık artırma yoluyla Röle Zincirinde bir yuva kiralayarak ağa bağlanır. Polkadot’un kanarya ağı olarak Kusama, test ve optimizasyon için önce parachain müzayedelerini başlatıyor. Parachainler muhtemelen ilk başta her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için kademeli olarak Kusama’ya dahil edilecek, ancak söz verilmiyor.

Parachain açık arttırması nedir?

kasım ayında hangi coinler Kasım ayında hangi coinler bizi şaşırtacak!
Parachain açık arttırmaları, Polkadot (veya Kusama – kuzeni Polkadot için hızlı hareket eden  ağ) röle zincirinde, hangi blok zincirin parachain yuvasına bağlanacağını belirlemek için düzenlenen müzayedelerdir. Müzayede başladıktan sonra, ağdaki her proje tekliflerini röle zincirine göndermekte serbesttir.

Parachainler izinsiz bir mum müzayedesinde satılır, sistem tarafından belirlenen rastgele bir süreden sonra sona erer. Hem Polkadot hem de Kusama için açık artırmalar benzer şekilde çalışır ve takımlar iki bilgi parçasını kullanarak teklif verir: teklif miktarı ve slot süresi. Proje ekipleri DOT (veya Kusama için KSM) kullanarak teklif verir.

Kusama ve Polkadot toplulukları bu açık arttırmaları çok büyük heyecanla bekliyorlar. Bu açık arttırmaların etkisinin de büyük olacağımdan şüphe yok.


Moon River

Moon River Polkadot’un küçük kardeşi diyebiliriz. Kusama üzerinde sağlam akıllı sözleşmeler ile çalışıyor Moon River.Moonriver, Moonbeam’e eşlik eden bir ağdır ve kalıcı olarak teşvik edilen bir kanarya ağı sağlar. Yeni kod, ilk olarak gerçek ekonomik koşullar altında test edilip doğrulanabileceği Moonriver’a gönderilir. Bir kez kanıtlandığında, aynı kod Polkadot’taki Moonbeam’e gönderilir.Bağımsız Ağa sahip olan Moon River Moonbeam kodunu ilk olarak Moonriver’da yayınlanırken, ağ kendi projeleri ve özel kullanım durumları ile Kusama’da bir parachain olarak yaşamaya devam edecek.

kasım ayında hangi coinler Kasım ayında hangi coinler bizi şaşırtacak!

Temel olarak Ethereum olan ancak Kusama üzerinde bulunan bir ağ. 1 Kasımda Sushi ile entegre olacak olan Moon River bu ortaklıkla hız kazanacak gibi görünüyor.

Wilder World

Wilder World Coin Ethereum üzerine inşa edilmiş 5D metaverse.Wilder World token, WILD, Wilder World’ün yerel simgesidir ve Wilder DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) için yönetişim simgesi olarak hizmet eder.

Wild World 5 ayrı çalışma ile yeni projeler ortaya koyan metaverse yaraışında öne çıkmayı planlayan 5D NFT projesi ve fiyatı 3.16 dolar ve % 42 değer kazanmış durumda an itibari ile

kasım ayında hangi coinler

Terra Luna

Kripto piyasasının yeni gözdelerinden Terra Luna fiyatını harekete geçirecek adımları atarak Kasım ayında gözleri üstünde tutmaya devam edecek. Terra ile ilgili diğer yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz. 160 proje Terra üzerinde piyasaya girmek için hazırlanıyor.

kasım ayında hangi coinler

Terra’nın yerel sabit parası UST, şu anda piyasa değerine göre beşinci en büyük sabit para.

Algoritmik stabilcoin, Terra’nın hizmet tokeni LUNA’dan yararlanırken, ABD doları ile neredeyse eşit bir değeri koruyor.

Vesayetli stabilcoin modelleri iyi ölçeklenmediğinden ve merkezi olmayan bir finansal yığında risk merkezleri olarak hizmet ettiğinden, önümüzdeki aylarda ve yıllarda merkezi olmayan stabilcoinlerin benimsenmesinin artmasını bekliyoruz

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kasım ayında hangi coinler bizi şaşırtacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.