Kadena KDA coin nedir? KDA/USD yorum, geleceği ve haberler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kadena (KDA) coin nedir? KDA coin yorumları nasıl? KDA coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? KDA coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Kadena (KDA) coin yorumları

 

KDA/USD – 1 KDA kaç dolar? Canlı KDA coin fiyatı

Kadena (KDA) coin nedir?

Kadena, ölçeklenebilirliği optimize etmeyi amaçlayan halka açık bir blockchain projesi olarak tanımlanabilir. Bitcoin’e çok benzer bir güvenlik sağlayan proje olması ile de öne çıkıyor. Ayrıca ölçeklenebilir ve geliştirici dostu bir genel blockchain oluşturmayı da hedefliyor.

Kadena, Chainweb adlı yeni bir Proof of Work (PoW) konsensüs mekanizması kullanıyor. Chainweb, ayrı ayrı çıkarılan birden çok zincirden oluşan bir yapı. Bu yapı, Kadena’nın yüksek ölçeklenebilirlik ve güvenlik sunmasını sağlar.

Kadena, yükseltilebilir akıllı sözleşmelerle donatılmış Pact adlı yeni bir akıllı sözleşme diline sahip. Pact, geliştiricilerin daha güvenli ve verimli akıllı sözleşmeler oluşturmasına olanak tanır.

Kadena, finansal uygulamalar, oyunlar, tedarik zinciri yönetimi ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Kadena (KDA) ya da kısaca KDA coin, Kadena blockchain ağında işlem yapmak için kullanılan kripto para birimi. KDA coin, madenciler tarafından çıkarılarak elde edilir. Kadena’nın özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Ölçeklenebilirlik: Chainweb konsensüs mekanizması, Kadena’nın yüksek ölçeklenebilirlik sunmasını sağlar. Kadena, saniyede binlerce işlem gerçekleştirebilir.
  • Güvenlik: Kadena, Bitcoin’e benzer bir güvenlik düzeyi sağlar. Kadena’nın hash oranı, Bitcoin’den 100 kat daha yüksektir.
  • Geliştirici dostu: Pact akıllı sözleşme dili, geliştiricilerin daha güvenli ve verimli akıllı sözleşmeler oluşturmasına olanak tanır.

Kadena’nın potansiyel kullanım alanları arasında finansal uygulamalar, oyunlar, tedarik zinciri yönetimi ve daha fazlası var. Kadena, kripto para birimleri, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları ve diğer finansal uygulamalar için kullanılabilir. Ayrıca Kadena, blockchain tabanlı oyunlar için kullanılabilir.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

Kadena KDA coin yorum ve fiyat grafiği

Kadena KDA coini daha iyi anlamak için bir de grafiği ve fiyat verilerine bakalım. DEGO coin şimdiye kadarki en yüksek seviyesini 2021 yılında yaşanan boğa koşusu sırasında kaydetmişti. Ancak ardından yüzde 98’i aşan bir düşüş yaşadı. Tüm zamanların en düşük seviyesini de 2021’in başında görmüştü. İşte, Kadena KDA coinin zirve ve dip seviyeleri:

  • Kadena KDA coin fiyatı tüm zamanların zirvesi: 28.25 dolar (11 Kasım 2021)
  • Kadena KDA coin fiyatı tüm zamanların dip seviyesi: 0.1213 dolar (11 Ocak 2021)

kadena Kadena KDA coin nedir? KDA/USD yorum, geleceği ve haberler

Kadena KDA coin fiyatı ve grafiği Kaynak: TradingView

Kadena KDA coin düşüş trendinden kurtuldu ve yükseliyor. Kısa süre önce 100 EMA çizgisini geçti ve hatta üzerinden destek oluşturmaya çalışıyor. Önünde 0.637 dolarda 200 EMA direnci ile karşı karşıya kalacak.

Kadena KDA coinin geleceği ve fiyat tahmini

Analizler, Kadena KDA coin fiyatının 2025 yılında 2 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. 2030 yılında ise 6 dolar bölgesine ulaşabileceği öngörülüyor.

İşte, Kadena KDA coinin gelecek yıllarda ulaşabileceği seviyeleri gösteren tablo:

Year Minimum Price Average Price Maximum Price
2024 $1.31 $1.53 $1.59
2025 $1.80 $2.04 $2.23
2026 $2.35 $2.69 $2.72
2027 $2.35 $2.69 $2.72
2028 $2.90 $3.24 $3.36
2029 $4.13 $4.43 $4.54
2030 $5.96 $6.29 $6.42
2031 $8.41 $8.74 $8.78
2032 $11.47 $11.68 $11.87


Kadena, ölçeklenebilirlik ve güvenlik açısından güçlü bir potansiyele sahip. Kadena, finansal uygulamalar, oyunlar, tedarik zinciri yönetimi ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılabilecek yenilikçi bir blockchain. Bu açıdan geleceği olumlu görünüyor. Ancak kripto para piyasasının volatilitesi ve ilgili riskler de yatırımcılar tarafından dikkate alınmalı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kadena KDA coin nedir? KDA/USD yorum, geleceği ve haberler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.