okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.3%
Bitcoin
66.820,14 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.089,60 USDT
bch
BCH
1.48%
Bitcoin Cash
473,41 USDT
xrp
XRP
-0.33%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.38%
Litecoin
83,82 USDT
bnb
BNB
-0.46%
Binance Coin
578,22 USDT
sol
SOL
0.37%
Solana
170,06 USDT
avax
AVAX
0.75%
Avalanche
36,70 USDT
ada
ADA
-0.43%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.37%
Poladot
7,17 USDT
doge
DOGE
-0.76%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.77%
Shiba Inu
0,00 USDT

Justin Sun’dan şok Tron kararı

Tron haber
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tron (TRX) CEO’su Justin Sun, görevi ile ilgili şok bir karar açıkladı. Bu açıklama sonucu Tron ile ilgili bir dizi netlik kazanması gereken durum da ortaya çıktı.


Justin Sun’dan şok Tron kararı: Görevi bıraktı

Tron (TRX) CEO’su Justin Sun, görevini bugünden itibaren (17 Aralık 2021) bıraktığını açıkladı. Tron CEO’su görevini bırakma ile ilgili açıklamayı ise özel bir röportajda dile getirdi. Aynı zamanda Tron’un kurucusu da olan Sun, bundan sonra Latin Amerika’da blockchain teknolojisinin meşrulaştırılmasına odaklanacağını bildirdi. Bu amaçla, Grenada hükümetinin Dünya Ticaret Örgütü (WTO) nezdindeki büyükelçisi rolünü üstleniyor. Her ne kadar bundan sonra Tron ile ilgili faaliyetlere her gün katılmayacak olsa da ağ için elinden gelen katkıyı bundan sonra da esirgemeyeceğini belirtiyor. 31 yaşındaki CEO’nun bu kararı topluluk için sürpriz oldu.

İlgili – Güncel Tron fiyat tahmini: Tron TRX coin geleceği ve beklentisi 2021-2025

Yönetim TRX sahiplerine geçiyor

Bu açılımdan sonra Tron (TRX) satın almalı mıyız?

Justin Sun , 2018’de kurulmasından bu yana Tron blockchaini yönetiyordu. O zamandan bu yana hızlı bir şekilde büyüyen bu ağ, başlıca Ethereum rakiplerinden biri oldu. Tron, USDT gibi stabil coinler için düşük ücretleri işlemler sağlıyor. Ayrıca şimdi Wrapped BTC ve Wrapped Ether gibi DeFİ tokenlerini de destekliyor. Sun’un görevi bırakmasının ardından TRX coin sahipleri yönetimi ele alacak. Yani Tron ağı artık coin sahipleri tarafından yönetilecek. Böylece gerçekten merkezsiz bir yapıya kavuşacak. Ayrıca Sun’dan sonra bu göreve kimin geleceği ile ilgili bir duyuru da yok. Tabii bundan sonra ağın durumunun nasıl olacağı ile ilgili bir belirsizlik de bulunuyor.

İlgili – Tron TRX coin nedir? Nereden ve nasıl satın alınır? Geleceği var mı?

Justin Sun ne yapacak?

Bir Latin Amerika ülkesi olan El Salvador, dünyada Bitcoin’i yasallaştıran ilk ülke olmuştu. Öyle görünüyor ki Sun da bundan ilham aldı ve başka bir Latin Amerika ülkesi olan Grenada’da blockchainin yasallaşması için çalışmalar yapacak.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.