okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.06%
Bitcoin
70.192,75 USDT
eth
ETH
0%
Ethereum
3.789,93 USDT
bch
BCH
-0.54%
Bitcoin Cash
512,21 USDT
xrp
XRP
-0.17%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.14%
Litecoin
88,13 USDT
bnb
BNB
0.21%
Binance Coin
619,85 USDT
sol
SOL
0.32%
Solana
178,72 USDT
avax
AVAX
0.01%
Avalanche
41,21 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
0.83%
Poladot
7,68 USDT
doge
DOGE
1.24%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

JPMorgan’a göre Bitcoin asıl değerinde değil!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

JPMorgan’a göre Bitcoin fiyatında her ihtimal olasılık dahilinde. Fiyat 35 bin dolarada inebilir 73 bin dolara da çıkabilir.

 

JPMorgan’a göre Bitcoin “adil fiyatı” 35 bin dolar .. ancak yine de kriptonun “daha iyi performans göstermesini” bekliyor

 

Yatırım bankası stratejistleri, piyasalar bu şekilde köpüklü kalırsa BTC’nin 73.000 dolara kadar çıkabileceğini söylüyor.

 

Amerikan çok uluslu yatırım bankası JPMorgan, Bitcoin’e bir fiyat koydu ve bu şu anda işlem gören varlığın çok altında kalan bir fiyat.

JPMorgan'a göre Bitcoin

Bankanın alternatif yatırımlara odaklanan açılış görünümünün bir parçası olarak yatırımcılara yönelik bir raporunda stratejistler, kripto para birimlerini içeren alternatif varlıkların “2022’ye kadar daha iyi performans göstermeye devam etmesi gerektiğini” belirtti.

 

Ayrıca, bankanın fiyat modeline göre Bitcoin’in “gerçeğe uygun değerinin” 35.000 dolar civarında olduğunu ve bu rakamın mevcut 63.281 dolarlık işlem fiyatından yaklaşık %45 daha düşük olduğunu iddia ettiler. Bununla birlikte, stratejistler, göreceli oynaklığın gelecek yıla kadar devam etmesi durumunda 73.000 dolarlık bir fiyat hedefinin makul göründüğünü, ancak birçok kişinin beklediği inanılmaz yüksek hedefleri olmadığını ekledi.

 

“Bu, 2022 için mevcut fikir birliği gibi görünen 100.000 $ veya üzeri bir fiyat hedefinin, Bitcoin oynaklığında önemli bir düşüşün yokluğunda sürdürülebilir bir Bitcoin hedefi olduğu fikrine meydan okuyoruz.”

 

Mevcut giriş noktasının “çekici görünmediğini” öne sürdüler, ancak kripto varlıkları “çok yıllık yapısal bir yükselişte” gerçeğini de göz ardı etmiyoruz, dediler.

 

Analistler, özel borç ve özel sermayeyi içeren alternatif varlık sınıfının gelecek yıl %11, hisse senedi ve sabit gelirden elde edilen %5’lik kazancı ikiye katlayacağı sonucuna vardı. Ancak, oynaklığı nedeniyle hala kriptoyu “çekirdek holding” olarak önermediler.

 

JPM stratejistleri, Ağustos ayı sonunda toplam kripto kapitalizasyonunun 2 trilyon dolara ulaştığını gösteren yükseliş piyasası aktivitesinin ardından Eylül ayı başlarında volatilite konusunda uyardı. İki ay sonra, bu piyasa değeri CoinGecko’ya göre %35 artarak 2.87 trilyon dolara yükseldi.

 

Eylül ayının sonlarında, JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin fiyatlarının hala on kat artabileceğini, ancak buna yatırım yapmakla ilgilenmediğini söyledi. Ayrıca, varlığın ertesi ay “değersiz” pozisyonunda olabileceğini söyledi.

 

Bankanın perakende servet müşterileri bununla açıkça ilgileniyorlar ve Temmuz ayında kripto varlık sınıfına erişim izni verildi. Ekim ayının başlarında, JPMorgan stratejistleri, kurumsal yatırımcıların enflasyona karşı bir korunma olarak altına kıyasla Bitcoin’i tercih ettiğini belirtti.

 

Wall Street yatırım bankası Morgan Stanley de kripto varlıkları hakkında analiz sağlamaya devam ediyor. 1 Kasım’da banka, varlık yönetimi müşterileri için endüstri trendlerini, kripto piyasası ölçümlerini ve potansiyel düzenleyici etkileri detaylandıran bir rapor yayınladı.

 

Morgan Stanley, raporlara göre son zamanlarda kripto uzmanlarını işe almak için çabalayan JPMorgan, Wells Fargo, UBS, Citigroup ve Goldman Sachs gibi bir dizi büyük yatırım bankasından biri oldu.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.