Loading...
btc
BTC
0.08%
Bitcoin
65.026,10 USDT
eth
ETH
-1.1%
Ethereum
3.521,23 USDT
bch
BCH
0.8%
Bitcoin Cash
392,07 USDT
xrp
XRP
-0.52%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.65%
Litecoin
74,99 USDT
bnb
BNB
-1.19%
Binance Coin
592,19 USDT
sol
SOL
-1.38%
Solana
133,75 USDT
avax
AVAX
2.7%
Avalanche
27,67 USDT
ada
ADA
0.7%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
-1.53%
Poladot
5,71 USDT
doge
DOGE
1.52%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.29%
Shiba Inu
0,00 USDT

JPMorgan Solana Ripple ve Chainlink’in delirdiğini ve durmayacak gibi göründüğünü söylüyor!

jpmorgan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

JPMorgan Solana Ripple ve Chainlink için inanılmaz öngörülerde bulunuyor. JPMorgan analistlerini mevcut kripto çılgınlığı konusunda uyarmaya sevk eden artışlar, piyasanın bir düzeltme için olgunlaşmış olabileceğini gösteriyor.

 

JPMorgan, kripto piyasalarının yeniden kabarık göründüğü uyarısında bulunurken Solana devasa Altcoin ve Bitcoin rallisine öncülük ediyor

 

El Salvador’un tarihi Bitcoin benimseme önlemi üzerine yükselen hararetin ortasında, kripto para piyasası pazartesi öğleden sonra yaklaşık dört ayın en yüksek seviyesine yükseldi ve bir dizi sözde Altcoin (veya Bitcoin ve Ethere kripto para birimi alternatifleri) meteorik yeni zirvelere yükseldi ve JPMorgan analistlerini mevcut kripto çılgınlığı konusunda uyarmaya sevk eden artışlar, piyasanın bir düzeltme için olgunlaşmış olabileceğini gösteriyor.

 

JPMorgan Solana Ripple ve Chainlink için neleri diyor?

 

En iyi kripto para birimleri arasındaki kazanımlara öncülük eden Solana’nın sol tokeninin fiyatı, yaklaşık %19’luk bir artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 164.47 $’a yükseldi ve kripto para biriminin hareketli olmayan tokenlere verdiği desteğin yönlendirdiği haftalarca süren bir ralliyi genişletti.

 

Ralliye liderlik eden diğer en iyi tokenler arasında Ripple’ın XRP ve Chainlink (her biri yaklaşık %7 artış) bulunurken, Cardano’nun ADA ve DOGECOİN gibi son zamanlarda yüksek uçan kripto para birimleri yaklaşık %3 ve %1 düştü.

Son haftalarda daha geniş pazarda düşük performans göstermesine rağmen, bitcoin fiyatı pazartesi günü yaklaşık %2 artarak yaklaşık dört ay içinde ilk kez 52.000$’ı aştı.

 

12 milyar dolarlık servete sahip danışmanlık şirketi DeVere Group’un CEO’su Nigel Green, Bitcoin’in salı günü El Salvador’da yasal ihale olarak piyasaya sürülmesiyle ilgili beklentilerin kazanımlarını “dijital para biriminin evriminde dönüm noktası” olarak nitelendirdi.

JPMorgan Solana Ripple ve ChainlinkBununla birlikte, pazartesi günü müşterilere yönelik bir notta, JPMorgan Genel Müdürü Nikolaos Panigirtzoglou, perakende yatırımcıların Ağustos ayının başından beri altcoinleri yeni zirvelere ittiğini söyledi ve Bitcoin ve Ethereum’un pazar payının 4 Ağustos’ta %78’den yaklaşık %67’ye düştüğüne dikkat çekti. En iyi iki kripto para birimine bağlı fonlara kurumsal ilginin azalmasını yeni trendlerin yükselişine bağladı.

 

Bitcoin’in pazar payının özellikle tarihsel standartlara göre “rahatsız edici derecede düşük” göründüğüne dikkat çekiyor. Ve  sürdürülebilir kazançların aksine “köpük ve perakende yatırımcı çılgınlığının” muhtemel bir yansıması da olabileceğini sözlerine ekliyor.

 

Önemli not

 

Panigirtzoglou pazartesi günü yaptığı açıklamada, “Ağustos ayındaki tokenlerdeki artış ve merkezi olmayan finans faaliyetindeki artış, yalnızca Ethereum’a değil, aynı zamanda Solana, Binance Coin ve Cardano gibi akıllı sözleşmeleri kolaylaştıran veya kolaylaştırmayı planlayan alternatif kripto para birimlerine de yardımcı oldu.” Dedi. “Perakende yatırımcıların kripto para piyasalarına yönelik çılgınlığının önceki aşaması Ocak başı ile Mayıs ortası arasındaydı… Ve perakende yatırımcılar kripto para piyasalarını yeniden köpüklü gösteriyor.” Ocak ve Mayıs aylarındaki perakende yatırım çılgınlığının ardından, kripto piyasaları sırasıyla yaklaşık %13 ve %50 düştü.

 

Zirve

Kripto veri web sitesi CoinMarketCap’e göre, dünyanın kripto para birimlerinin değeri pazartesi günü yaklaşık %2 artarak toplamda yaklaşık 2.3 trilyon dolara yükseldi ve fiyatların Mayıs ayı başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşmeye başlamasından sonraki günlerden bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.

 

Şaşırtıcı gerçek

 

Panigirtzoglou, Altcoinlerin pazar payının Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan %55’e ulaşmasının ardından, birkaç ay içinde kripto para piyasalarının %85’ten fazla düştüğünü özellikle belirtti.

 

Planın kilit noktası

 

NFT’lerin etrafındaki hafif vızıltıların yanı sıra, devam eden kurumsal benimseme ve artan enflasyonist endişeler, Çin’deki düzenlemenin Mayıs başında yaklaşık %50’lik bir çöküşe yol açmasından bu yana kripto para piyasasının kayıpları geri almasına yardımcı oldu. Piyasa hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %10 aşağıda, ancak geçen ay %45’ten fazla fırladı. Kripto riskten korunma fonu Nickel Digital’in araştırmasına göre, para yöneticilerinin %49’u (275,5 milyar dolarlık varlığa sahip), kurumların bu yıl ilk kez kripto para birimlerine yöneleceğine inanıyor. son 13 yılın en hızlı temposuna yaklaşıldığı görülüyor

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.