1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Solana 300 doları vuracak mı? İşte tahminler

Solana 300 doları vuracak mı? İşte tahminler

Solana 300 doları vuracak mı? İşte tahminler
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında son günlerde gözler Solana’nın üzerinde. SOL yükselişe devam ediyor. 300 doları vuracak mı? İşte tahminler ve detaylar.

Solana 300 doları vuracak mı? İşte tahminler

Kripto piyasasında gözler son haftalarda Solana’nın üzerinde. SOL yükselişe devam ediyor. Üst üste yeni ATH’ler kaydediyor. Yükseliş devam edecek mi? Solana 300 dolar olur mu? Dilerseniz bu soruların cevabını irdeleyelim.

Solana başka bir dönüm noktasına ulaştı 194,82 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. ETH Katili istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Solana yaklaşık 6 haftada %220 değer kazandı. Anlık olarak 186 dolardan işlem görüyor.

Muhteşem rallisinin ardından birçok analist kripto para için ultra yükseliş tahminleri yaptı. Hatta bazı analistler Solana’nın Cardano ve Ethereum’dan daha iyi olduğunu ifade etti.

Bkz: Solana haberleri ve son dakika gelişmeleri

Analist Kevin Svenson, SOL’un fiyat hareketi ile ETH’nin 2017’deki fiyat hareketi arasında bir karşılaştırma yaptı ve Solana’nın daha büyük bir yükselişin içinde olduğunu savundu.

CryptosRU Yotube kanalında analist George tarafından yapılan yayında Solana’nın tartışmasız olarak Ethereum’dan daha başarılı olduğu vurgulandı. Analist aynı zamanda SOL’un fiyayının kolay bir şekilde 300 doların üzerine çıkacağını belirtti.

Bir tahminde Smartcontracter olarak bilinen Bulutz’dan geldi, Ünlü analistin Solana tahmini ise diğer tahminlere göre daha heyecan verici. Blutz, SOL’un 900 dolara kadar yükselebileceğini belirtiyor.

https://twitter.com/SmartContracter/status/1434984571351625729

Solana için bir başka yükseliş katalizörü, NFT’lere doğru hareketin ve olası yeniden DeFi büyümesinin duyurulması. Kripto para piyasanın gündemini bir süre daha oluşturacağa benziyor.

Solana haberleri teknik analizleri ve tahminlerine ilişkin tüm detaylara Koinmedya.com’dan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.