1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Instagram ve JPMorgan ile işbirliği bu altcoini yüzde 200 uçurabilir

Instagram ve JPMorgan ile işbirliği bu altcoini yüzde 200 uçurabilir

Instagram ve JPMorgan ile işbirliği bu altcoini yüzde 200 uçurabilir
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MATIC fiyatı, Instagram ve JPMorgan tarafından Polygon’un benimsenmesiyle %200 kazançbekliyor. Disney, Starbucks ve Robinhood zaten blok zincirine güvenirken, Polygon’un yüksek profilli ortaklar listesi uzuyor.

Popüler altcoin Polygon Instagram ve JPMorgan ile işbirliği yüzde 200 uçurabilir

Polygon, 3 Kasım’da piyasanın dikkatinin Instagram ve JPMorgan duyurularıyla üst sıradaki kripto para birimleri arasında en iyi performans gösteren varlık olarak ortaya çıktı. Özellikle, Instagram’ın ana şirketi Meta, kullanıcıların dijital koleksiyonlarını sosyal medya platformunda ve dışında basmasına, sergilemesine ve satmasına olanak tanıyan, yakında NFT araçları için ilk ortağı olarak Polygon’u seçti.

Bu arada, bankacılık devi JPMorgan, ilk canlı ticaretini (yaklaşık 71.000 $ değerinde) halka açık bir blok zincirinde yürütmek için Polygon’u kullanarak kripto para birimlerini geleneksel finansal çerçevelere entegre etmeye yönelik somut bir adım attı. Polygon blockchain ekosisteminde bir yardımcı program ve stake tokeni olan MATIC, duyuruların ardından %13’ün üzerinde artışla 0,985 $’a yükseldi ve günlük işlem hacminde bir artış yaşandı.

altcoin

MATIC’in yukarı yönlü hareketi, Haziran ortasında başlayan kripto sektörü genelinde daha geniş bir toparlanma rallisinin bir parçası olarak geldi. MATIC’in fiyatı, önümüzdeki aylarda muhtemelen devam edecek bir eğilim olan %200’den fazla toparlandı. Popüler altcoin MATIC’in yükseliş devamı için ilk ipucu, klasik bir teknik kurulumdan geliyor.

Günlük grafikte MATIC, U şeklinde bir toparlanma ve ardından aşağı doğru sürüklenen bir kanal içeren bir fincan ve kulp düzeni çizdi. Token şimdi, ana yukarı yönlü hedefi olan 2.89$’a ulaşmak için formasyonun boyun çizgisi aralığının (aşağıdaki grafikte kırmızı çubuk) üzerinde belirleyici bir kırılma izliyor. Teknik analizin bir kuralı olarak, bir fincan ve kulp modelinin hedefi, fincanın dibi ile boyun çizgisi arasındaki mesafeyi potansiyel kopma noktasına eklendikten sonra ölçülür. Sonuç olarak, ünlü altcoin MATIC şimdi 2023’ün ilk çeyreğinin sonuna kadar %200’lük bir fiyat rallisi bekliyor.

altcoin

Temelde, ana akım şirketler tarafından başlatılan Polygon’un büyüyen NFT projeleri göz önüne alındığında, MATIC’in talebi büyümeye devam edebilir. Örneğin, Polygon‘un önde gelen NFT ortakları listesinde Disney, Robinhood ve Starbucks gibi isimler yer alıyor. Ayrıca, Polygon’un güçlü bir 3. çeyreği vardı, burada aktif cüzdan sayısı, öncelikle Reddit’in NFT pazarının blok zincirinde piyasaya sürülmesiyle 6 milyon rekor seviyeye ulaştı.

Öte yandan, makro riskler, büyük markalarla büyüyen ortaklıklarına rağmen Polygon’a zarar verebilecek devam eden kripto piyasası toparlanmasını tehdit etmeye devam ediyor. Bununla birlikte, fincan ve kulplu desen boyun çizgisi aralığından güçlü bir geri çekilme, yükseliş kurulumunu tamamen geçersiz kılabilir.

Kaynak

Etiketler: