İşte yakılan son Binance (BNB) miktarı! BNB coin için ne ifade ediyor?

Binance Coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsa Binance’in kendi coini BNB coin artık daha deflasyonist bir varlık. Yakılan son BNB coin miktarı ve teknik detaylar yazımızda.

İşte yakılan son Binance (BNB) miktarı! BNB coin için ne ifade ediyor?

Kripto paralar yaşadığımız enflasyonist dönemin en önemli koruma araçlarından biri olarak dikkat çekiyor. Sabit arzları ile enflasyona karşı mücadelede önemli yeri olan kripto paralarda yakma işlemi (dolaşımdaki kripto paraları piyasadan kaldırma, böylece arzı azaltma) kripto paraları daha deflasyonist varlıklar haline getiriyor.

binance

İlgili: BNB coin nedir, geleceği nasıl?

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 1,8 milyondan fazla BNB tokenini dolaşımdan kaldırarak 19. çeyrek BNB yakımını tamamladı. Yakılan BNB coinler 740 milyon dolar değerinde. Bir önceki yakma işlemi ocak ayında yapılmıştı. Şirket her üç ayda bir aynı işlemi tekrar ediyor. Kripto borsasının CEO’su Changpeng Zhao, yakma sürecinin varlığın deflasyonist yapısını kanıtladığını savundu.

BNB’leri piyasadan kaldırma işlemi yalnızca BNB alabilen ve herhangi bir gönderim yapamayan pasif bir cüzdana BNB’lerin gönderilmesiyle yapılıyor. Binance’in amacı BNB’nin toplam arzını 100 milyon BNB’nin altına indirmek. Dolaşımda şu anda 163,276,974.63 BNB coin bulunuyor.

İlgili: BNB coin fiyat tahmini

Sürecin BNB’nin üzerinde genellikle yükseliş etkisi olduğunu belirtebiliriz. BNB coin, son 24 saat içerisinde %2,78 değer kazandı. Altcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 419,32 dolardan işlem görüyor. BNB 10 Mayıs 2021’de 690 dolara yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. O günden bu yana değerinin %39’nu kayebden kripto para, 68 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli 4’üncü varlığı.

Günlük Binance (BNB) coin fiyat tahmini

binance

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte yakılan son Binance (BNB) miktarı! BNB coin için ne ifade ediyor?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.