1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analistin heyecan veren Dogecoin tahmini!

İşte ünlü analistin heyecan veren Dogecoin tahmini!

İşte ünlü analistin heyecan veren Dogecoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analiz kanalı Coin Bureu’da Dogecoin ve Solana için analizler yapan Guy, yeni beklentilerini açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin heyecan veren Dogecoin tahmini!

1,87 milyon abonesi bulunan kripto analiz kanalı Coin Bureau’dan Guy, piyasada yaşanan satış baskısına rağmen boğa koşusunun bittiğine ikna olmadığını ve büyük bir geri dönüş için katalizör olabilecek yaklaşan kripto dönüm noktaları olduğunu belirtti.

Ünlü analist, değerlendirmeye Solana (SOL) ile başlıyor. Piyasa değerine göre 5’inci en büyük kripto paranın henüz beta aşamasında olduğunu ve ana ağın mart ayında başlatılabileceğini belirtti. Ünlü analiste göre Ana ağ, test veya deneme aşamasında bir blok zinciri olan bir test ağının aksine, gerçek dünyaya hazır bir blok zincir. Solana, yazım anında 148 dolardan işlem görüyor. SOL’un piyasa değeri 46,5 milyar dolar seviyesinde.

İlgili: Solana fiyat tahmini

Analist, Solana’nın ardından Dogecoin’e dikkat çekiyor. Doge için yaklaşan iki katalizörden bahseden Guy, in Dogecoin kullanımını kolaylaştırmayı amaçlayan GigaWallet’e dikkat çekiyor. Diğer bir dönüm noktasının ise geliştiricilerin Dogecoin ile ilgili yeni ürünler oluşturmasına olanak sağlayacak bir yazılım geliştirici kitinin piyasaya sürülmesi olduğunu belirtiyor.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Bu gelişmelerin Dogecoin’i yeni bir ralliye hazırladığını ifade eden analiste göre bu katalizörlerin Doge fiyatı üzerinde kısa vadede etkisi olmasa da Dogecoin’in geleceği üzerinde çok ciddi bir etki yaratacak.

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde arttığı bir tweet ile Dogecoin ile Tesla parçalarının alınabildiğini duyurdu ve ödeme Tesla’nın sitesinde aktif edildi.

İlgili: Dogecoin teknik analizi

Doge, yazının kaleme alındığı sırada 0,18 dolardan işlem görüyor. 0,2095 dolardaki sert direnci test eden meme kripto bu seviyeyi aşamadı. Ancak teknik veriler boğaların pes etmediğini gösteriyor. Meme kripto son 7 günde %20 değer kazandı.

Haftalık Dogecoin grafiği

dogecoin İşte ünlü analistin heyecan veren Dogecoin tahmini!

Ünlü analist, aynı zamanda bir oyna kazan projesi olan Axie Infinity’e de dikkat çekiyor. AXS’in Ethereum bağlantılı yan zinciri Ronin Network’ün Şubat ayı başlarında yardımcı program tokeni RON’u halka açabileceğini ve bunun AXS’in değerini artırabileceğini belirtti. AXS, anlık olarak 76 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: