1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!

İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!

İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shibburn isimli Twitter hesabına göre son beş gün içerisinde yüksek miktarda Shiba tokeni yakıldı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!

Shiba Inu (SHIB), 2022 yılının ilk gününe piyasasının genel görünümü ile paralel olarak düşüşle başladı. Meme kripto kendisi açısından çok iyi geçen bir yılı geride bıraktı. 2021 yılının son çeyreğinde kripto piyasasında rüzgar gibi esen kripto para yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000033 dolardan işelm görüyor. SHIB, son 24 saat içerisinde %1,30 değer kaybetti.

İlgili: Shiba Inu teknik analizi

Meme kripto son 90 gün içersinde ise %320 değer kazandı. 18 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan Shiba Inu, bu değer ile kripto piyasasının en değerli 13’üncü varlığı durumunda.

90 günlük Shiba fiyat grafiği

shiba İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!

Shibburn isimli Twitter hesabına göre son beş gün içerisinde 125 milyon Shiba tokeni yakıldı. Shibburn’un Etherscan’dan elde ettiği verilere göre bu yakma işlemlerinin en büyüğü 100,000,000 token ile tek seferde yapıldı.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Etherscan’a göre, ölü bir cüzdana toplam 125 milyondan fazla SHIB tokeni göndermek için yaklaşık on dört işlem yapıldı. Bu ölü cüzdandaki tokenler hiçbir zaman çekilemeyecek.

Twitter kullanıcısı @shibburn’e göre, son yirmi dört saate ise 5,6 milyon Shiba tokeni yakıldı. Böylelikle şu ana kadar 1 katrilyonluk ilk arzdan 410.300.521.864.319 SHIB’nin dolaşımdan çıkarıldığı belirtildi. 2021 yılının son ayında ise neredeyse 4 milyar Shiba tokeninin yakıldığı biliniyor.

Öte yandan IG Group’un yan kuruluşu DailyFX’in kıdemli stratejisti Christopher Vecchio, Shiba Inu ve Dogecoin yatırımcılarını uyardı. 2022 yılında meme kriptoların şansı olmadığını savundu. Vecchio’ya göre bu yıl Doge ve Shiba daha derinlere doğru çekilecek. Analist, Bitcoin için de yorumda bulundu ve BTC’nin bir inanç krizi ile karşı karşıya olduğunu belirtti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: