İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!

Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shibburn isimli Twitter hesabına göre son beş gün içerisinde yüksek miktarda Shiba tokeni yakıldı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!

Shiba Inu (SHIB), 2022 yılının ilk gününe piyasasının genel görünümü ile paralel olarak düşüşle başladı. Meme kripto kendisi açısından çok iyi geçen bir yılı geride bıraktı. 2021 yılının son çeyreğinde kripto piyasasında rüzgar gibi esen kripto para yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000033 dolardan işelm görüyor. SHIB, son 24 saat içerisinde %1,30 değer kaybetti.

İlgili: Shiba Inu teknik analizi

Meme kripto son 90 gün içersinde ise %320 değer kazandı. 18 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan Shiba Inu, bu değer ile kripto piyasasının en değerli 13’üncü varlığı durumunda.

90 günlük Shiba fiyat grafiği

shiba İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!

Shibburn isimli Twitter hesabına göre son beş gün içerisinde 125 milyon Shiba tokeni yakıldı. Shibburn’un Etherscan’dan elde ettiği verilere göre bu yakma işlemlerinin en büyüğü 100,000,000 token ile tek seferde yapıldı.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini


Etherscan’a göre, ölü bir cüzdana toplam 125 milyondan fazla SHIB tokeni göndermek için yaklaşık on dört işlem yapıldı. Bu ölü cüzdandaki tokenler hiçbir zaman çekilemeyecek.

Twitter kullanıcısı @shibburn’e göre, son yirmi dört saate ise 5,6 milyon Shiba tokeni yakıldı. Böylelikle şu ana kadar 1 katrilyonluk ilk arzdan 410.300.521.864.319 SHIB’nin dolaşımdan çıkarıldığı belirtildi. 2021 yılının son ayında ise neredeyse 4 milyar Shiba tokeninin yakıldığı biliniyor.

Öte yandan IG Group’un yan kuruluşu DailyFX’in kıdemli stratejisti Christopher Vecchio, Shiba Inu ve Dogecoin yatırımcılarını uyardı. 2022 yılında meme kriptoların şansı olmadığını savundu. Vecchio’ya göre bu yıl Doge ve Shiba daha derinlere doğru çekilecek. Analist, Bitcoin için de yorumda bulundu ve BTC’nin bir inanç krizi ile karşı karşıya olduğunu belirtti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte son 5 günde yakılan Shiba miktarı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.