1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Ripple (XRP) için kısa vadede beklenen fiyat hareketleri!

İşte Ripple (XRP) için kısa vadede beklenen fiyat hareketleri!

İşte Ripple (XRP) için kısa vadede beklenen fiyat hareketleri!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) için kısa vadede nasıl fiyat hareketleri bekleniyor ve XRP daha fazla geri çekilecek mi? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

İşte Ripple (XRP) için kısa vadede beklenen fiyat hareketleri!

Kripto para piyasasında haftanın son gününde durgun bir görünüm mevcut. Piyasa bir konsolidasyon sürecinden geçiyor. Kripto piyasasının toplam değeri 1 trilyon doların altında ve bu seviyeler yılın en düşük seviyelerini işaret ediyor.

Bitcoin 16.500 dolar ile 17.000 dolar arasında bir birikim döneminde. Altcoinler de piyasanın mevcut görünümü ile uyumlu hareket ediyor.

SEC ile yaşadığı dava süreci bu yıl da tamamlanmayan Ripple (XRP), kısa vade de olumlu sinyaller vermiyor.

XRP fiyatı, düşüş kalesine karşı mücadele ediyor, ancak saldırıya karşı henüz bir galibiyet elde edemedi. Piyasa koşulları devam ederse, Ripple ayıları bu yılın en düşük seviyesini geçebilir.

3 Ocak 2018’de 3,84 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Ripple (XRP), o günden bu yana değerinden tam %80 kaybetti. Ripple, 3 günlük hareketli ortalamanın da altonda bir görünüm veriyor. Bu da XRP’nin 0,31 dolar civarındaki aralığın alt sınırını tekrar ziyaret edeceğini ve potansiyel olarak yılın en düşük seviyesi olan 0,298 doların altına düşeceğini gösteriyor.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini!

XRP fiyatı 0,35 dolardan işlem görüyor. Boğalar ve ayılar, bir haftadan fazla bir süredir 0,33 dolar ile 0,35 dolar arasında %4’lük bir aralığın üzerinde mücadele etti. 50 günlük, 100 günlük ve 200 günlük basit hareketli ortalamalar, XRP’nin mevcut işlem aralığının üzerinde seyrediyor. Ripple’ın göstergelerin piyasadaki konumuna bağlı olarak kesin bir düşüş eğiliminde olduğunu söyleyebiliriz.

ripple

Ayılar, yılın en düşük seviyesinin kırılması nedeniyle 0,20 dolarlık orta bölgede 2020 likidite seviyelerine girebilir.

Düşüş tezinin geçersiz kılınması mümkündür, ancak boğaların aylık konsolidasyon bölgesinde daha yüksek hedefler için önce 50 günlük basit hareketli ortalama olan 0,40 doların üzerine çıkması gerekecek.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: