1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte ralliye hazır sinyali veren 2 altcoin

İşte ralliye hazır sinyali veren 2 altcoin

İşte ralliye hazır sinyali veren 2 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin önemli bir kazanım elde etti. Altcoinler ralliye hazır. Öyle 2 altcoin var ki yakın zamanda ralliye çıkabilir. 

İşte ilk yükselebilecek 2 altcoin

Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND), hemen ralliye çıkacak gibi duran iki altcoin. İki Metaverse tokeni de yeni bir satın alma baskısı bekliyor.

Decentraland (MANA) dar bir bölgede, kuvvetli bir direnç gerisinde konsolite olmaya devam ediyor. Metaverse oyun platformu Decentraland MANA coin geçtiğimiz hafta, 2,60-276 dolar aralığında işlem gördü.

Teknik açıdan bakıldığında, MANA coin Ocak ayı sonundan beri bir Smetrik Üçgen formasyonu içerisinde işlem görüyor. MANA düşen bir trendde ilerliyor.

Formasyon çalıştığı takdirde, MANA 2.70 dolar üzerinde bir kapanış gerçekleştirdiğinde MANA coin 3.80 doları hedefleyebilir.

 

Decentraland MANA
MANA/USD Kaynak: TradingView

İlgili: Decentraland MANA nedir, ne işe yarar, geleceği var mı?

The Sandbox (SAND), önemli bir yükselişin öncesinde. Ancak SAND coine kuvvetli bir boğa ivmesi gerekiyor. SAND önemli bir direnç bölgesini geçiyor. SAND, geçtiğimiz hafta 3.30-3.70 dolar aralığında işlem gördü.

SAND, Kasım’ayından beri içerisinde bulunduğu alçalan üçgeni yukarı yönlü kırmayı başardı. Teknik göstergeler gelecek bir satın alma baskısının SAND coini 5.50 dolar bilgesine taşıması mümkün.

Sandbox SAND
SAND/USD Kaynak: TradingView

İlgili: The Sandbox SAND nedir? SAND coin geleceği nasıl?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: