1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. İşte milyarder iş adamının radarındaki kripto paralar!

İşte milyarder iş adamının radarındaki kripto paralar!

İşte milyarder iş adamının radarındaki kripto paralar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyarder iş adamı Tim Drapper, projesini beğendiği altcoinleri açıkladı. İte ünlü iş adamının radarındaki altcoinler ve gerekçeleri. Detaylar haberimizde.

İşte milyarder iş adamının radarındaki kripto paralar!

Bitcoin boğası milyarder iş adamı Tim Drapper, projesine güvendiği ve yakından takip ettiği altcoinleri açıkladı. Bloomberg Markets’e verdiği röportajda konu ile ilgili açıklamalar yapan ünlü iş adamı gelen soruya karşılık beğendiği altcoin projelerini açıkladı.

Drapper, açık kaynaklı programlanabilir blok zinciri Tezos’un (XTZ) bir kripto projesinde görmek istediği her şeye sahip olduğunu belirtti.

“Baktığım şey, belirli bir kripto paranın arkasındaki girişimcilerin ve mühendislerin kim olduğu. Bazı kripto paraları seviyorum. Tezos bunlardan biri. Çünkü harika bir mühendislik ekibi var ve bir kripto paranın nasıl çalıştırılacağını yeniden tanımladılar. Bunu hisse kanıtı olarak yapıyorlar. Daha az enerji kullanıyorlar ve yeni bir yönetim biçimlerine sahipler ve bu heyecan verici.”

Ünlü milyarderin dikkat çektiği Tezos (XTZ), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,97 dolardan işlem görüyor. XTZ, son 24 saat içerisinde %11’in üzerinde değer kazandı. XTZ yılın başından bu yana %102 değer kazandı.

kripto para İşte milyarder iş adamının radarındaki kripto paralar!

İlgili: Tezos (XTZ) nedir, geleceği nasıl?

Drapper’in radarındaki bir diğer kripto para ise Ethereum tabanlı altcoin Aragon (ANT). Aragon, kullanıcıların kendi merkezi olmayan özerk organizasyonlarını (DAO) oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlayan açık kaynaklı bir yazılımdır. Draper’a göre Aragon ekosistemde bir devrim yaratabilir. ANT, yazım anında 5,93 dolardan işlem görüyor. ANT ise yılın başından bu yana %72 değer kazandı.

kripto para İşte milyarder iş adamının radarındaki kripto paralar!

Bitcoin hakkında da görüşlerini açıklayan Tim Drapper, BTC’nin enflasyona karşı müthiş bir koruma aracı olduğunu belirtti.

“Yatırımcılar için Bitcoin’e tutunmanın iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Çünkü sadece 21 milyon Bitcoin var ve geleneksel sisteme güvenmektense Bitcoin’e güvenmek daha sağlıklı.”

Lider kripto para birimi cuma günü yaşadığı satış baskını bertaraf etmeyi başardı ve bugün yeniden yükselişe geçti. BTC, anlık olarak 57,074 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analiz

Kaynak

Etiketler: