1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte kusursuz Bot’un yeni portföyü! Hangi coinlerlerde yükseliş bekleniyor?

İşte kusursuz Bot’un yeni portföyü! Hangi coinlerlerde yükseliş bekleniyor?

İşte kusursuz Bot’un yeni portföyü! Hangi coinlerlerde yükseliş bekleniyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasalardan daha iyi performans gösterme konusunda üne sahip bir veri kırma robotu Real Vision Bot, bu hafta bu coinleri tespit etti. Detaylar haberimizde.

İşte kusursuz robotun yeni portföyü! Hangi coinleri tercih ediyor?

Kripto piayası güne bir yükselişle başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin, 42,000 doların üzerine çıkarken. Ethereum gün içerisinde 3,000 dolarlık kritik seviyeyi test etti. Piyasada olumlu bir hava mevcut ve yatırımcılar uzun süredir devam eden belirsizliğin dağılmasını bekliyor.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 42,245 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde %3 değer kazandı. Haftalık fiyat artışı %10. Kripto paranın toplam piyasa değeri uzun bir aranın ardından 800 milyar doların üzerine çıktı.

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

coin İşte kusursuz Bot’un yeni portföyü! Hangi coinlerlerde yükseliş bekleniyor?

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Altcoinlerin lokomotifi olan Ethereum ise 2,991 olardan işlem görüyor ve kritik 3,000 dolar seviyesini test ediyor. Ether,anlık olarak 359 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. İlk 10’daki kripto varlıklarda yükseliş görüntüsü hakim. En büyük artış %6 ile Cardano’da.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kripto piyasasında genel görünüm bu şekilde iken Real Vison’un piyasa oyuncularının anketleri ile çalışan akıllı otonom Bot’u Real Vision Bot, yeni portföyü ortaya koydu.

Real Vision Bot, her hafta yeni algoritmik portföy değerlendirmeleri oluşturmak için kripto para birimiyle ilgili ölçümlerin anketlerini yorumluyor.

Real Vision, kripto tüccarlarının toplu görüşlerine dayanan anketi değerlendiren botun, performansının kusursuz olduğuna dikkat çekiyor. Bu algoritmik tahmin ile yükseliş beklentisi olan coinleri belirliyor.

coin İşte kusursuz Bot’un yeni portföyü! Hangi coinlerlerde yükseliş bekleniyor?

 

Ankete dayalı mevcut portföy dağılımında 14 farklı kripto varlık arasından çeşitlendirilmiş bir yaklaşım ortaya koyuldu. Bot’un tahminlerine göre  Bitcoin (BTC) %17,8 ile lider durumda. Ardından %11,6 ile Ethereum (ETH) ve Terra (LUNA) geliyor. Polygon (MATIC) %10,2 ile dördüncü sırada. Fantom (FTM) ve ATOM’da Bot’un yükseliş sinyali gördüğü coinler arasında.

İlgili: Terra (LUNA) fiyat tahmini

Real Vision Bot ayrıca , kripto yatırımcılarının borsa varlıklarına belirli varlıkları ekleme konusundaki kümülatif eğilimlerini de ele alıyor. Bu alanda da %70 artış ile Bitcoin lider. Ethereum’a olan eğilim ise geçtiğimiz haftaya göre %50 artmış durumda.

coin İşte kusursuz Bot’un yeni portföyü! Hangi coinlerlerde yükseliş bekleniyor?

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.